Za jak dlouho se celou sestavu naučím?

Chvilku to trvá a záleží to na tom, jak pravidelně budete cvičit. Ale většinou tak do týdne již víte, co máte dělat. Ze začátku doporučuji cvičit každý den, lépe si tím sestavu zažijete a zapamatujete.

Jak dlouho trvá odcvičit celou sestavu?

Ve chvíli, když už sestavu znáte a umíte, tak vám odcvičení celé sestavy  zabere cca 30 minut. Pokud přidáte některá antstresová cvičení nebo dechové techniky, pak o trošku déle.

Jak často musím cvičit?

Pokud cvičíte, abyste preventivně podpořila své zdraví a hormonální rovnováhu, pak postačí 3-4x za týden. Je ale na vás, můžete klidně i každý den, pokud budete mít chuť.

Pokud ale chcete Hormonální jógou vyřešit něco, co vás trápí, pak je dobré cvičit každý den.

Samozřejmě se může stát, že to někdy prostě nevyjde, pak nevadí, hlavně žádný stres 🙂, dopřejte si v klidu odpočinek a pak další den zase pokračujte.

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

V okamžiku, kdy se naučíte celou sestavu, záleží už jen na vás, kdy uvidíte první výsledky. Někdo z vás pocítí změnu okamžitě – příval energie, lepší spánek, dobrá nálada,…, někomu to bude trvat týdny, měsíce. Ale pokud budete dodržovat následující pravidlo, výsledek se určitě dostaví, to vám garantuju!

Pravidlo zní: 

Cvičte správně, pravidelně a hlavně buďte trpelivé!

Zvládnu sestavu cvičit, i když s jógou nemám žádné zkušenosti?

ANO. Zvládnete. Cviky jsou jednoduché a naučit se je zvládne i úplná jógová začátečnice.

Jak bude kurz probíhat?

Na kurzu se nejdříve naučíme základní techniky Hormonální jógy.

Postupně si pak osvojíme celou sestavu, včetně antistresových cviků a antistresových dechových technik.

Důraz budeme klást na správné pochopení a provedení cviků.  Opravdu mi moc záleží na tom, abyste se sestavu naučily co nejlépe a doma ji pak také správně a bez obtíží cvičily!

Na konci kurzu ji budete sama prefektně ovládat.

Ráda bych se přihlásila na kurz ve svém městě, ale nemáte tu žádný vypsaný. Je možné uspořádat kurz i u nás?

ANO. Je to možné. Záleží na vzdálenosti a počtu účastnic, ale určite bude možné se nějak domluvit. Pokud tedy máte zájem, napište mi a probereme detaily.