obr

 

 

Kompletní  online kurz pro MÉ absolventky

PŘEDTOČENÝ KURZ HORMONÁLNÍ JÓGY podle Dinah Rodrigues pro absolventky

Zopakujte si kurz z pohodlí vašeho domova a cvičte podle vašich časových možností a chuti.

Byla jste u mně na kurzu Hormonální jógy, ale dlouho jste necvičila?

Nejste si jistá správným provedením cviků?

Po kurzu jste sestavu vůbec cvičit nezačala

Potřebujete cviky připomenout, zkontrolovat, ale nechce se Vám opět chodit na kurz?

Máte za sebou kurz a chcete nějaký čas cvičit podle návodu, než si ujasníte a zapamatujete řádně všechny cviky?

IVFrelaxujicizena_small

Pak vstupte do PŘEDTOČENÉHO kurzu HORMONÁLNÍ JÓGY pro ženy - absolventky.

Zopakujte si nejen celou sestavu, ale i další úžasné techniky, díky kterým docílíte vysněné změny.

V JAKÉMKOLIV VĚKU a bez hormonální antikoncepce nebo jiných léků.

V období dospívání

Nepravidelná, bolestivá menstruace, akné, mastné vlasy, výkyvy nálad

V aktivním období

Energie, vitalita, ženskost, vyrovnanost, nejen v těhotenství a mateřství

V období přechodu

Nepříjemné projevy menopauzy, zvýšení energie a vitality, nová radost ze života

Co o kurzu říkají ženy, které jím prošly?

Co v kurzu najdete

Kateřina Nováková Hormonální jóga_M

Celou sestavu Hormonální jógové terapie

K dispozici budete mít videa s technikami a výkladem k jednotlivým  cvikům, natočenou celou sestavu v dynamickém tempu pro další opakování. 

 
Hormonální jóga-So haam

Cviky na odbourání stresu a napětí

 

Součástí sestavy jsou i vybrané antistresové cviky a dechové techniky, díky kterým zvládnete účinně uvolnit napětí s stres. 

Sebeláska

Techniky na zdravé fungování těla a mysli

Není to jen o cvicích, ale existuje řada dalších účinných technik, které podpoří zdravé fungování vašeho těla a mysli.

Navíc ještě získáte

Strava pro hormonální rovnováhy

Prozradím vám tipy, jak pomocí vhodně zvolené stravy dokážete ovlivnit hladinu svých hormonů. Co je vhodné zařadit do vašeho jídelníčku a čeho je naopak dobré se vyvarovat.

Jen to jen v hlavě

Naučím vás, co dělat pro to, aby za nějaký čas vaše motivace a nadšení nezmizely, ale aby se hormonální jóga a její techniky již opravdu staly neodmyslitelnou součástí vašeho dne. 

Akupresura a jiné

Zjistíte, kde se nacházejí vybrané akupresurní body na vašem těle,  s čím souvisí a jak je účinně stimulovat, abyste dosáhly potřebné rovnováhy a pohody.

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz bude probíhat v členské sekci na webu. Jednoduše a přehledně se budete moct orientovat v celém kurzu, vracet se k jednotlivým částem podle potřeby.

Kurz je rozdělen na 5 částí s výukou sestavy, obsahuje videa s antistresovými cviky a dechovými technikami, videa se základními technikami a s alternativním provedením pozic v případě, že máte nějaká zdravotní omezení.

Pokud již cviky ovládáte, pak můžete cvičit jen podle ucelené sestavy, která je vedená v dynamickém tempu.

Kurzem můžete procházet podle vaší potřeby a časových možností. 

Přístup k celému kurzu máte na 1 rok a během  této doby můžete v členské sekci na webu využívat veškerá videa se sestavou a další materiály. 

Jakékoliv dotazy (nejen ze cvičení hormonální jógy) se mnou můžete konzultovat buď e-mailem / telefonem nebo ve Facebookové  skupině Mladistvá a fit v každém věku.

Kdy kurz začne?

Do kurzu  můžete vstoupit kdykoliv během roku a hned se pustit do cvičení. Je to tedy opravdu na vás…..

Tak na co čekat? 🙂

Co je součástí kurzu?

Videa se základními technikami Hormonální jógy

Srozumitelné a jednoduché vysvětlení technik, které se používají v sestavě Hormonální jógy. Kdykoliv si je můžete zopakovat, připomenout.

Videa s jednotlivými cviky sestavy rozdělená do 5 částí + video s celou sestavou v dynamickém tempu

Celou sestavu si zopakujete krok za krokem celkem v 5ti částech. Každá část navazuje na tu předchozí a již probrané cviky jsou v ní nejprve zopakované, pak následují cviky nové. Záleží jen na vás, jaké tempo si zvolíte a jak dlouho budete opakovat jednotlivé části.

Pokud již sestavu ovládáte a potřebujete jen vedení, můžete ji cvičit rovnou v dynamickém tempu.

Praktická skripta s vysvětlením jednotlivých cviků v pdf formátu 

Skripta jste sice dostala na kurzu, ale zde si je můžete stáhnout v pdf, pokud byste ta z kurzu třeba ztratila nebo nějak poničila.

Tahák do kabelky

Jednostránkový praktický průvodce se cviky  ke stažení v pdf a tisku pro usnadnění cvičení kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nebudete u počítače nebo nebudete mít u sebe telefon.

Dechové techniky a meditace

Dechové techniky a meditace vám pomohou se zklidnit, zbavit stresu a napětí a uvolnit nejen vaši mysl, ale i celé tělo. Pokud se zbavíte napětí v těle, ovlivníte tím i hladiny vašich ženských hormonů.

Motivační  a pracovní listy

Abych vám usnadnila co nejvíce cvičení a pomohla udržet vaší motivaci, dostanete k lekcím také motivační a pracovní listy a přehledné checklisty.

Bonusy

Prozradím vám ještě tipy, jak pomocí vhodně zvolené stravy, akupresury a dalších technik  dokážete ovlivnit hladinu svých hormonů a celkově vaše ženské zdraví. 

Jaká je cena kurzu pro absolventky?

Kompletní předtočený online kurz Hormonální jógy pro ženy pro absolventky s přístupem ke všem materiálům na 1 rok stojí 1745,- Kč.

Z pohodlí vašeho domova, ve vašem vlastním tempu a v čase, který vám vyhovuje, si jednoduše kdykoliv zopakujete celou sestavu Hormonální jógy. 

S mou podporou a vedením opět získáte jistotu ve cvičení, potřebnou praxi a nabydete opět radost a nové sebevědomí díky tomu, jaké úžasné změny ve svém těle docílíte. 

 

Pamatujete si mě? 🙂

Jmenuji si Katka Nováková a jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie přímo Dinah Rodrigues. 

 
Předávám tuto její metodu již řadu let s radostí a hrdostí, protože z vlastní zkušenosti vím,

jak dokáže ulevit od různých nepříjemných pocitů a projevů hormonální nerovnováhy, pomoct cítit se zdravě, svěže, opět získat energii, spokojenost, prostě podpořit ženské zdraví a celkovou pohodu. Navíc jsem přesvědčená, že mi Hormonální jóga pomohla dočkat se vytouženého děťátka

 

Je to jedinečné cvičení, které vám dodá radost, uzdravení a sebelásku.

Máte ještě nějaké další otázky?

Jak často musím cvičit?

Pokud cvičíte, abyste preventivně podpořila své zdraví a hormonální rovnováhu, pak postačí 3-4x za týden. Je ale na vás, můžete klidně i každý den, pokud budete mít chuť.

Pokud ale chcete Hormonální jógou vyřešit něco, co vás trápí, pak je dobré cvičit každý den.

Samozřejmě se může stát, že to někdy prostě nevyjde, pak nevadí, hlavně žádný stres 🙂, dopřejte si v klidu odpočinek a pak další den zase pokračujte.

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

V okamžiku, kdy umíte celou sestavu, záleží už jen na vás, kdy uvidíte první výsledky. Někdo z vás pocítí změnu okamžitě – příval energie, lepší spánek, dobrá nálada,…, někomu to bude trvat týdny, měsíce.

Ale pokud budete dodržovat následující pravidlo, výsledek se určitě dostaví, to vám garantuju!

Pravidlo zní: 

Cvičte správně, pravidelně s radostí a hlavně buďte trpelivé!

Jak bude kurz probíhat?

Kurz obsahuje 5 videí s popisem a výkladem cviků – základní techniky, výuková videa na osvojení sestavy, s alternativními cviky, s antistresovými technikami a dechy. Obsahuje také video s celou sestavou v dynamickém tempu.

Tempo i frekvenci opakování si volíte vy samy.

Co se stane, když opět přestanu cvičit hormonální jógu?

Věřím, že se vám nyní podaří vybudovat si návyk a že nebudete už chtít přestat. Pokud se tak i přesto stane, pak se vše postupně vrátí zase do původního stavu. Hladiny hormonů klesnou, a tím se zase více projeví nepříjemnosti spojené s hormonální nerovnováhou.  

Co když ztratím zase motivaci cvičit?

Stává se to a i mně se to občas děje. Důležité je vědět, proč jste se do cvičení pustily a čeho chcete dosáhnout. K tomu, aby motivace vydržela co nejdéle a ze cvičení se stala neodmyslitelná součást vašeho denního programu, vám ukážu různé techniky, jak si vybudovat návyk, jak udržet motivaci a disciplínu, díky kterým to bude pro vás snažší vytrvat. A jsem si jistá, že vásledky cvičení tuto motivaci jen podpoří a utuží.  

Zahrnuje program individuální podporu?

Ano, program zahrnuje individuální komunikaci. Jsem Vám k dispozici, pokud byste měla jakýkoliv dotaz týkající se nejen Hormonální jógy, ale i třeba změn Vašeho zdravotního stavu.

Co ke kurzu potřebuju?

Hlavně potřebujete chuť a motivaci cvičit. Musíte chtít věnovat trochu času jenom sama sobě. Není to sobecké, je to projevem sebelásky a zralosti.

Dále potřebujete počítač nebo telefon s internetovým připojením, abyste se ke kurzu dostaly. 

Jak se můžu přihlásit?

Stačí kliknout na tlačítko níže. Vyplňte formulář a proveďte platbu. Poté dostanete další informace na váš email. Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné nebo spam. Pokud by vám žádný email nedorazil, ani ve složkách hromadné nebo spam byste ho nenašly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše společně vyřešíme.

Máte ještě další otázky?

Pokud máte ještě další otázky, které jste zde nenalezly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše vám s radostí doplním a objasním.

Co říkají další absolventky kurzu?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.