obr

 

 

Kompletní  online kurz

PŘEDTOČENÝ KURZ HORMONÁLNÍ JÓGY podle Dinah Rodrigues

Získejte zpět hormonální rovnováhu, harmonii a ženské zdraví!

Trápí vás nepravidelná nebo bolestivá menstruace, zažíváte PMS (premenstruační syndrom), výkyvy nálad, jste unavená?

Máte suchou pokožku, padají vám vlasy, lámou se nehty, přibýváte na váze?

Nemůžete se soustředit, pomaleji vám to myslí, večer nemůžete usnout, v noci špatně spíte

Marně se snažíte otěhotnět? Máte PCOS (polycystické vaječníky), cysty, myomy?

Řešíte nepříjemné projevy menopauzy?

Trpíte stresem?

IVFrelaxujicizena_small

a patříte k ženám, které chtějí

zpříjemnit svůj cyklus, zbavit se bolestivé, nepravidelné menstruace,  získat fungující ženské zdraví přirozeným způsobem?

vylepšit kvalitu vlasů, nehtů, pokožky?

lépe a kvalitněji spát, soustředit se a rychleji myslet?

výrazně zvýšit své šance na otěhotnění? Vyléčit polycystické vaječníky, zbavit se cyst a myomů?

odstranit nepříjemné projevy menopauzy?

odbourat negativní účinky stresu z těla?

posílit svou ženskost a navrátit si sebevědomí?

Pak vstupte do PŘEDTOČENÉHO kurzu HORMONÁLNÍ JÓGY pro ženy.

Naučte se nejen cviky, ale i další úžasné techniky, díky kterým docílíte vysněné změny.

V JAKÉMKOLIV VĚKU a bez hormonální antikoncepce nebo jiných léků.

V období dospívání

Nepravidelná, bolestivá menstruace, akné, mastné vlasy, výkyvy nálad

V aktivním období

Energie, vitalita, ženskost, vyrovnanost, nejen v těhotenství a mateřství

V období přechodu

Nepříjemné projevy menopauzy, zvýšení energie a vitality, nová radost ze života

Co o kurzu říkají ženy, které jím prošly?

Co se v kurzu naučíte

V kurzu se naučíte, jak vyladit své hormony tak, abyste se cítila zdravě, žensky a vitálně. Sestava je vždy uzpůsobena tak, aby ji zvládla jakákoliv žena bez ohledu na věk či fyzickou kondici.

Kateřina Nováková Hormonální jóga_M

Celou sestavu Hormonální jógové terapie

K dispozici budete mít videa s technikami a výkladem k jednotlivým  cvikům, natočenou celou sestavu pro další opakování. 

 
Hormonální jóga-So haam

Cviky na odbourání stresu a napětí

 

Součástí sestavy jsou i vybrané antistresové cviky a dechové techniky, díky kterým zvládnete účinně uvolnit napětí s stres. 

Sebeláska

Techniky na zdravé fungování těla a mysli

Není to jen o cvicích, ale existuje řada dalších účinných technik, které podpoří zdravé fungování vašeho těla a mysli.

Navíc ještě získáte

Prozradím vám tipy, jak pomocí vhodně zvolené stravy dokážete ovlivnit hladinu svých hormonů. Co je vhodné zařadit do vašeho jídelníčku a čeho je naopak dobré se vyvarovat.

Naučím vás, co dělat pro to, aby za nějaký čas vaše motivace a nadšení nezmizely, ale aby se hormonální jóga a jejích techniky staly neodmyslitelnou součástí vašeho dne. 

Zjistíte, kde se nacházejí vybrané akupresurní body na vašem těle,  s čím souvisí a jak je účinně stimulovat, abyste dosáhly potřebné rovnováhy a pohody.

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz bude probíhat v členské sekci na webu. Jednoduše a přehledně se budete moct orientovat v celém kurzu, vracet se k jednotlivým částem podle potřeby.

Kurz je rozdělen na 5 částí s výukou sestavy, obsahuje videa s antistresovými cviky a dechovými technikami, videa se základními technikami a s alternativním provedením pozic v případě, že máte nějaká zdravotní omezení.

Kurzem můžete procházet podle vaší potřeby a časových možností. 

Přístup k celému kurzu máte na 1 rok a během  této doby můžete v členské sekci na webu využívat veškerá videa se sestavou a další materiály. 

Potkávat se budeme také ve skupině na Facebooku, kde se můžete  na cokoliv ptát, cokoliv konzultovat (nejen ze cvičení hormonální jógy), budu zde odpovídat na veškeré vaše dotazy. Pokud nemáte Facebook, napište mi a domluvíme jiný způsob společné konzultace.

Kdy kurz začne?

Kurz nově spouštím  v pondělí 15.1. 2024.

Do kurzu po tomto datu můžete vstoupit kdykoliv během roku a hned se pustit do cvičení. Je to tedy opravdu na vás…..

Tak na co čekat?

Co je součástí kurzu?

Videa se základními technikami Hormonální jógy

Srozumitelné a jednoduché vysvětlení technik, které se používají v sestavě Hormonální jógy. Kdykoliv si je můžete zopakovat, připomenout.

Videa s jednotlivými cviky sestavy rozdělená do 5 částí

Celou sestavu se naučíte krok za krokem celkem v 5ti částech. Každá část navazuje na tu předchozí a již probrané cviky jsou v ní nejprve zopakované, pak následují cviky nové. Záleží jen na vás, jaké tempo si zvolíte a jak dlouho budete opakovat jednotlivé části.

Praktická skripta s vysvětlením jednotlicých cviků 

Podrobně zpracované materiály s popisem jednotlivých cviků a jejich provedením ke stažení v pdf a tisku vám doplní a usnadní cvičení, pokud si nejste jisti správností nebo pořadím jednotlivých cviků, i když zrovna nebudete u počítače nebo nebudete mít u sebe telefon.

Tahák do kabelky

Jednostránkový praktický průvodce se cviky  ke stažení v pdf a tisku vám usnadní cvičení kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nebudete u počítače nebo nebudete mít u sebe telefon.

Dechové techniky a meditace

Dechové techniky a meditace vám pomohou se zklidnit, zbavit stresu a napětí a uvolnit nejen vaši mysl, ale i celé tělo. Pokud se zbavíte napětí v těle, ovlivníte tím i hladiny vašich ženských hormonů.

Motivační  a pracovní listy

Abych vám usnadnila co nejvíce cvičení a pomohla udržet vaší motivaci, dostanete k lekcím také motivační a pracovní listy a přehledné checklisty.

Bonusy

Prozradím vám ještě tipy, jak pomocí vhodně zvolené stravy, akupresury a dalších technik  dokážete ovlivnit hladinu svých hormonů a celkově vaše ženské zdraví. 

Podpora během kurzu

Ve Facebookové skupině se můžete zeptat na cokoliv – na provedení jednotlivých cviků, na techniky, na výsledky cvičení, atd. 

Jaká je cena kurzu?

Kompletní předtočený online kurz Hormonální jógy pro ženy s přístupem ke všem materiálům na 1 rok stojí 4570,- Kč.

 

Z pohodlí vašeho domova, ve vašem vlastním tempu a v čase, který vám vyhovuje, se jednoduše a s lehkostí naučíte celou sestavu Hormonální jógy. 

S mou podporou a vedením získáte jistotu ve cvičení, potřebnou praxi a nabydete opět radost a nové sebevědomí díky tomu, jaké úžasné změny ve svém těle docílíte. 

 

Kurz je možné zakoupit také na 2 splátky ve výši 2400,- Kč jedna splátka.

 

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji si Katka Nováková a jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie přímo Dinah Rodrigues. 

 
Předávám tuto její metodu již řadu let s radostí a hrdostí, protože z vlastní zkušenosti vím,

jak dokáže ulevit od různých nepříjemných pocitů a projevů hormonální nerovnováhy, pomoct cítit se zdravě, svěže, opět získat energii, spokojenost, prostě podpořit ženské zdraví a celkovou pohodu. Navíc jsem přesvědčená, že mi Hormonální jóga pomohla dočkat se vytouženého děťátka

 

Je to jedinečné cvičení, které vám dodá radost, uzdravení a sebelásku.

Máte ještě nějaké další otázky?

Za jak dlouho se celou sestavu naučím?

Chvilku to trvá a záleží to na tom, jak často a pravidelně budete cvičit. Ale většinou tak do týdne již víte, co máte dělat. Ze začátku doporučuji cvičit opravdu každý den, lépe si tím sestavu zažijete a zapamatujete, a tím pak dobu cvičení zkrátíte.

Jak dlouho trvá odcvičit celou sestavu?

Ve chvíli, když už sestavu znáte a umíte, tak vám odcvičení celé sestavy  zabere cca 30 minut. Pokud přidáte některá antistresová cvičení nebo dechové techniky, pak o trošku déle. Jednotlivé části kurzu trvají cca hodinu, můžete si je ale podle potřeby zkrátit.

Jak často musím cvičit?

Pokud cvičíte, abyste preventivně podpořila své zdraví a hormonální rovnováhu, pak postačí 3-4x za týden. Je ale na vás, můžete klidně i každý den, pokud budete mít chuť.

Pokud ale chcete Hormonální jógou vyřešit něco, co vás trápí, pak je dobré cvičit každý den.

Samozřejmě se může stát, že to někdy prostě nevyjde, pak nevadí, hlavně žádný stres 🙂, dopřejte si v klidu odpočinek a pak další den zase pokračujte.

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

V okamžiku, kdy se naučíte celou sestavu, záleží už jen na vás, kdy uvidíte první výsledky. Někdo z vás pocítí změnu okamžitě – příval energie, lepší spánek, dobrá nálada,…, někomu to bude trvat týdny, měsíce. Ale pokud budete dodržovat následující pravidlo, výsledek se určitě dostaví, to vám garantuju!

Pravidlo zní: 

Cvičte správně, pravidelně s radostí a hlavně buďte trpelivé!

Zvládnu sestavu cvičit, i když s jógou nemám žádné zkušenosti?

ANO. Zvládnete. Cviky jsou jednoduché a naučit se je zvládne i úplná jógová začátečnice. Pokud by vám některá pozice nešla z nějakého důvodu provést, je možné ji nahradit alternativním cvikem.

Co ke kurzu potřebuju?

Hlavně potřebujete chuť a motivaci cvičit. Musíte chtít věnovat trochu času jenom sama sobě. Není to sobecké, je to projevem sebelásky a zralosti.

Dále potřebujete počítač nebo telefon s internetovým připojením, abyste se ke kurzu dostaly, Facebook, kde bude podpůrná skupina. Pokud nemáte Facebook, napište mi, najdeme jiný způsob, jak společně konzultovat.

Pro koho není cvičení hormonální jógy vhodné?

Hormonální jóga se NESMÍ CVIČIT, pokud  jste těhotná,  prodělala jste rakovinu prsu hormonální povahy, máte pokročilý nález endometriózy, jste krátce po plastické operaci prsou – pouze s povolením lékaře nebo máte velký myom. S lékařem se raději poraďte, pokud jste po operaci rakoviny prsu nehormonální povahy, krátce po hysterektomii, po operaci srdce, prodělala jste zánět slepého střeva (a jste před operací nebo těsně po ní),  máte endometriózu malého rozsahu a je nutné absolvovat lékařskou prohlídku, zjistili vám pokročilou fázi osteoporózy, zánět středního ucha, máte nediagnostikovanou bolest v břišní dutině nebo zvýšenou funkci štítné žlázy.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz obsahuje jednotlivá videa – základní techniky, výuková videa na osvojení sestavy, s alternativními cviky, s antistresovými technikami a dechy. Nejdříve se zaměřte na základní techniky, pak přejděte k sestavě. 

Tempo si volíte vy samy.

Co se stane, když přestanu cvičit hormonální jógu?

Věřím, že se vám podaří vybudovat si návyk a že nebudete chtít přestat. Pokud se tak i přesto stane, pak se vše postupně vrátí do původního stavu. Hladiny hormonů klesnou, a tím se zase více projeví nepříjemnosti spojené s hormonální nerovnováhou.  

Co když ztratím motivaci cvičit?

Stává se to a i mně se to občas děje. Důležité je vědět, proč jste se do cvičení pustily a čeho chcete dosáhnout. K tomu, aby motivace vydržela co nejdéle a ze cvičení se stala neodmyslitelná součást vašeho denního programu, vám ukážu různé techniky, jak si vybudovat návyk, jak udržet motivaci a disciplínu, díky kterým to bude pro vás snažší vytrvat. A jsem si jistá, že vásledky cvičení tuto motivaci jen podpoří a utuží.  

Zahrnuje program individuální podporu?

Ano, program zahrnuje individuální komunikaci. Primárně je k naší komunikaci určená Facebooková skupina, v případě, že nemáte Facebook, pak po emailu, chatu nebo telefonu.

 

Musím si vyhradit každý den nějaký přesný čas?

Nemusíte. Cvičíte si ve vlastním tempu a v čase, který vyhovuje vám. 

Jak se můžu přihlásit?

Stačí kliknout na tlačítko níže. Vyplňte formulář a proveďte platbu. Poté dostanete další informace na váš email. Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné nebo spam. Pokud by vám žádný email nedorazil, ani ve složkách hromadné nebo spam byste ho nenašly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše společně vyřešíme.

Máte ještě další otázky?

Pokud máte ještě další otázky, které jste zde nenalezly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše vám s radostí doplním a objasním.

Co říkají další absolventky kurzu?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.