obr

 

 

7týdenní  online kurz

O PÁR LET MLADŠÍ S OBLIČEJOVOU JÓGOU

Proměňte celý váš obličej ve svěží, mladistvou a zářící tvář

 

Máte již viditelné vrásky, objevují se vám kruhy pod očima? Máte zapadlé, malé oči

Padají vám víčka, máte povislé tváře, krk nebo dvojitou bradu?

Váš obličej vypadá unavený, smutný, bez energie, bez svěžesti?

a patříte k ženám, které

chtějí zpomalit nebo zastavit tvorbu nových vrásek a zjemnit ty stávající přirozeným způsobem?

si chtějí být jisté v tom, jak ovlivnit vzhled celé své tváře?

už nechtějí podlehnout reklamám na nové skvěle účinkující krémy proti vráskám, ale vědět sama, co dělat, aby se výsledky dostavily?

se touží cítit sebevědomě a spokojeně nejen při pohledu do zrcadla, ale i když třeba potkáte svojí kamarádku a ta se vás ptá, jak to děláte, že tak skvěle vypadáte? 

se chcete prostě cítit skvěle nejen v obličeji, ale i na duši?

Jak byste se cítily, kdybyste

vyhladily vrásky na čele, zbavily se mračivky, vrátily vašemu obočí symetrii?

zjemnily nosoretní rýhy, vyplnily líčka, a tím pozvedly celý obličej?

odstranily vrásky kolem úst, dodaly rtům plnost a svěží zdravou barvu, radostný výraz, symetrický tvar?

již neměly dvojitou bradu a povadlý krk?

navrátily vašemu obličeji pevné a jasné kontury, ještě více rozzářily a omladily svoji tvář?

Pak vstupte do kurzu O PÁR LET MLADŠÍ S OBLIČEJOVOU JÓGOU a naučte se nejen cviky, ale i jiné úžasné techniky, díky kterým docílíte vysněné změny.

Díky kurzu pochopíte

Mimika

Mimika a nevědomé návyky

jak funguje váš obličej, co způsobuje nadbytečná mimika a jak jí můžete začít ovládat tak, aby nepřidělávala zbytečné vrásky.

 
uvolňovač tváře ruce

Napětí a ztuhlost v obličeji

jak poznat, kde se ve vašem obličeji vyskytuje napětí a jak ho účinně uvolnit.

Cviky na celý obličej

jak správně cvičit na jednotlivé partie vašeho obličeje a jak cviky fungují a na co si dát pozor.

Sebeláska

Zdravé fungování těla a mysli

že to není jen o cvicích, ale že existuje řada dalších účinných technik, které podpoří zdravé fungování vašeho těla a mysli.

Co o kurzu říkají ženy, které už získaly svou vysněnou tvář?

Katčin kurz "O pár let mladší s obličejovou jógou" naprosto předčil má očekávání. Jako fyzioterapeutka mám povědomí o fungování svalů a dalších měkkých tkání v těle, ale nikdy jsem si neuvědomovala, jak důležité jsou tyto tkáně i v obličeji. Kurz mi poskytl naprosto dokonale zpracované informace teoretické i praktické, a to s velkým přesahem, postupně dávkované každý týden. Obdivuju Katčinu preciznost v přípravě celého kurzu a dokonalé zpracování. Naučila jsem se nespočet praktických tipů od jednotlivých cvičení, přes návod na správné čištění, odličování či hydrataci pleti, po uvědomování si každodenních mimických nešvarů. Velice oceňuji možnost kdykoliv se na cokoliv zeptat, pozice a cvičení doladit na míru.
Helena Zeiselová
Fyzioterapeutka
Kurz obličejové jógy byl naprosto skvělý. Během krátké doby jsem se naučila mnoho cviků nejen na oblast obličeje. Překvapilo mne, že cvičení může být i zábava. Již po 2 týdnech cvičení jsem pociťovala změny v pružnosti obličeje, zjemnění vrásek a větší uvolnění v obličeji. Také si více dávám pozor, abych například nekrčila čelo. Lektorka Káťa je moc milá, vše krásně vysvětlila a prakticky předvedla a také teorie vztahující se k jednotlivým cvikům a obličejové józe obecně byla moc zajímavá. Kurz naprosto předčil moje očekávání.
Lenka Suchardová
Je mi velkým potěšením, že jsem objevila tenhle kurz a mohla si díky němu zapracovat na svém vzhledu. V průběhu měsíce jsem prošla viditelnou proměnou. Osvojila jsem si různé techniky péče o obličej a pleť. Během kurzu jsem se posunula od počáteční motivace přes teorii k jednotlivým obličejovým cvikům, zaměřeným na redukci vrásek a modelování dalších partií – čela, okolí očí, tváří, nosu, rtů, krku a kontur brady. Vše probíhalo hravou formou pod vedením milé lektorky Katky. Každý týden jsme dostaly nové užitečné cviky, něco teorie, třeba o kůži nebo diagnostice obličeje. Na vše jsme se mohly ptát pod videi nebo v živém vysílání. Kurz byl super a mohu ho vřele doporučit všem ženám, které chtějí vypadat přirozeně dobře i bez plastik.
Jana Perutková

Navíc se ještě dozvíte

Prozradím vám tipy, jak pomocí vhodně zvolené stravy dokážete ovlivnit vzhled vaší pleti. Co je vhodné zařadit do vašeho jídelníčku a čeho je naopak dobré se vyvarovat.

Ukážu vám postupy, jak si jednoduše vyrobit doma pleťovou masku nebo peeling na obličej, jak si dopřát domácí wellness a tolik potřebný relax, jak správně pečovat o vaši pleť a vnitřní zdraví.

Naučím vás, co dělat pro to, aby za nějaký čas vaše motivace a nadšení nezmizely, ale aby se obličejová jóga a jejích techniky staly neodmyslitelnou součástí vašeho dne. 

Zjistíte, kde se nacházejí akupresurní body na vašem obličeji,  s čím vším souvisí a jak je účinně stimulovat.  Zároveň se naučíte zklidňující techniky, které uvolní napětí a odstraní stres.

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz bude probíhat v členské sekci na webu. Jednoduše a přehledně se budete moct orientovat v celém kurzu, vracet se k jednotlivým částem podle potřeby.

Kurz bude trvat 6 týdnů a během  této doby najdete v členské sekci na webu každé pondělí nová videa a další materiály. Informace o obsahu týdne vám přijde také do e-mailu.

Potkávat se budeme také ve skupině na Facebooku a na pravidelných setkáních na Zoomu. Na Facebooku se budeme moct každý den vzájemně podporovat, můžete se na cokoliv ptát, cokoliv konzultovat (nejen ze cvičení obličejové jógy), budu zde odpovídat na veškeré vaše dotazy. Na Zoomu se potkáme vždy každé následující pondělí po skončení týdne zaměřeného na jednu oblast tváře. Můžete se na cokoliv zeptat, konzultovat správné provedení cviků a získávat ode mě celou dobu zpětnou vazbu na váš pokrok ve cvičení.

Každý týden bude věnovaný jedné části vaší tváře. Zaměříme se na to, jaké svaly se v dané oblasti nacházejí, co tuto oblast ovlivňuje, jak správně cvičit, abychom docílily maximálního výsledku, jak uvolnit napětí a jak podpořit orgány, které se v této oblasti nacházejí.

1 týden po skončení kurzu vám ještě zůstává moje plná podpora ve skupině a na Zoomu, takže budete mít dostatek času dohnat vše, co jste v průběhu kurzu nestihly.

Kdy kurz začne?

Kurz startuje v pondělí 17.4. 2023 a pojede v pohodovém  jarním tempu. Na vše bude dostatek času!

6 týdnů nového obsahu, + další 1 týden na opakování a dohnání případného skluzu. Po celou tuto dobu budete mít mou plnou podporu, můžete se na cokoliv ptát, cokoliv konzultovat.

Co je součástí kurzu?

Videa se sestavami cviků pro každý den

Srozumitelné lekce cviků zaměřených na danou oblast obličeje s vysvětlením, jaké svaly se zapojují, jak cviky správně provádět a na co si dát pozor. Doplněné o meditace a dechové techniky, které okysličí nejen vaši tvář, ale i celé tělo.

Rozpisy cviků na každý den

Na každý den budete mít k dispozici přesný rozpis cviků, jak jdou po sobě. Rozpis si můžete stáhnout v pdf a také vytisknout, abyste mohly lépe sledovat váš pokrok.

Tahák do kabelky

Kartičky s popisem cviků a jejich provedením ke stažení v pdf a tisku vám usnadní cvičení kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nebudete u počítače nebo nebudete mít u sebe telefon.

Dechové techniky a meditace

Dechové techniky a meditace vám pomohou se zklidnit, zbavit stresu a napětí a uvolnit nejen vaši tvář, ale i celé tělo. Pokud se zbavíte napětí v těle, výsledky uvidíte i ve vašem obličeji.

Motivační  a pracovní listy

Abych vám usnadnila co nejvíce cvičení a pomohla udržet vaší motivaci, dostanete k lekcím také motivační a pracovní listy a přehledné checklisty.

Bonusy

Naučíte, jak uvolnit napětí nejen zvenčí, ale i intraorálně (zevnitř dutiny ústní), jak baňkovat a další techniky, které podpoří účinky obličejové jógy a váš obličej uvolní, promasírují a omladí.

Ukážeme si, jak správně pečovat o vaši pleť, jak podpořit vnitřní zdraví – naše tvář je totiž odrazem našeho vnitřního zdraví.

Podpora během kurzu

Ve Facebookové skupině se můžete zeptat na cokoliv a získávat ode mě po celou dobu kurzu zpětnou vazbu na váš pokrok ve cvičení.

Součástí kurzu je

6 týdnů plných informací ve videích, pracovních listech a dalších materiálech

1 týden podpory navíc ve Facebookové skupině a na Zoomu 

3 bonusy, které ještě podpoří více účinky obličejové jógy

Jaká je cena kurzu?

Je podobná jako investice do 4-5 kosmetických ošetření. Řekněte si ale upřímně, jak dlouho vnímáte ty úžasné účinky masáže a ošetření, které si odnášíte domů?

Že nechodíte na kosmetiku? Možná ale chodíte ke kadeřníkovi, na večeři nebo do kina..kde zaplatíte podobnou cenu za 4 ostříhání, 4 návštěvy kina nebo 2 večeře pro 2 osoby.

Díky kurzu si ale ty úžasné účinky můžete dopřávat neomezeně stále dokola a dokola. Investujte do sebe 4570,- Kč.  

Získáte dovednosti, jak uvolnit napětí v obličeji, posílíte svaly, otevřete a rozjasníte oči, pozvednete tváře a koutky úst, zpevníte kontury obličeje, dodáte vaší tváři symetrii, omladíte a vyhladíte pleť….a ještě spousty dalšího najdete uvnitř kurzu…. 

Získáte radost a nové sebevědomí díky tomu, jaké úžasné změny ve vaší tváři docílíte. 

Kurz je možné zakoupit také na 2 splátky ve výši 2400,- Kč.

 

AKČNÍ BONUS: Pokud si zakoupíte kurz do 5.4.2023 do 22h, získáte k němu i následující bonusy:

  • DIAGNOSTIKA VAŠÍ TVÁŘE na základě zaslané fotografie s doporučením vám na míru vybraných cviků a technik – program „šitý na míru“
  • 20 minutová KONZULTACE PÉČE O PLEŤ A VNITŘNÍ ZDRAVÍ

Co díky kurzu získáte?

Zjemní se vám mračivka i vodorovné vrásky na čele.

Pozvednou se vám horní víčka, zmizí pytle a vrásky pod očima.

Zjemníte nosoretní rýhy a pozvednete koutky úst.

Zpevníte kontury obličeje a dodáte tváři symetrii.

Zpevníte povislý krk a odstraníte dvojitou bradu.

Vaše tvář získá svěží, zářivý a mladistvý vzhled.

Vzhled vaší tváře bude ve vašich rukou, protože budete vědět, jak na to.

 

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji si Katka Nováková a obličejovou jógu jsem studovala 6 měsíců u Fumiko Takatsu, světově proslulé učitelky Face Yogy a tvůrkyně metody Face Yoga Method.

 

Předávám tuto její metodu s radostí a hrdostí, protože z vlastní zkušenosti vím, že dokáže nejen omladit a osvěžit obličej, zjemnit vrásky, ale také ulevit od bolesti a napětí, které tak často právě ve tváři a čelisti máme.
Dodá vám radost, uzdravení a sebelásku.

Máte ještě nějaké další otázky?

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

Každá jsme jiná a i náš obličej může na cvičení reagovat různě. Někdo vidí a cítí výsledky po pár dnech, někomu to trvá pár měsíců, každopádně pokud budete opravdu pravidelně cvičit, výsledky nejen uvidíte, ale i pocítíte změnu!

Jak často musím cvičit?

Je to stejné jako s jakýmkoliv jiným sportem nebo aktivitou. Pokud budete cvičit tak, že se jednou za čas utavíte, tak nejen, že výsledky neuvidíte, ale můžete si i ublížit. Lepší je cvičit méně, ale pravidelně každý den. Lepších 5 minut denně než hodina týdně.

Nejsem na cvičení moc stará?

Nikdy není pozdě začít cvičit.  Naše tělo si totiž do konce života uchovává elasticitu měkkých tkání, a když začneme cvičit a s tkáněmi pohybovat, začínají se regenerovat a obnovovat všechny jejich vrstvy. Aktivuje se také funkce orgánů, které s danými oblastmi tváře souvisejí. Vaše pleť se oživí, omladí a viditelně zpevní.

Co když ještě žádné vrásky na obličeji nevidím?

Nejste. Pokud zatím nevidíte ve tváři žádné vrásky, i tak má cvičení smyl, protože cvičení je prevencí toho, aby to tak ještě dlouho zůstalo.

Navíc i mladý člověk ve věku 20 – 30 let může mít různé deformace ve tváři, mnoho asymetrických prvků, které jsou příčinou kožních onemocnění i alergií, pigmentací, které nás mohou pak potkat v pokročilejším věku. 

Jak to, že vrásky cvičením mizí?

Vrásky, které již máte, se vyplní zpevněnými svaly. Obličejová jóga uvolňuje napětí ve tváři, ale i celém těle a intenzivně posiluje všechny svalové partie tak, aby svaly zvedly ochablé tváře, povislá horní víčka, rozvolnily tzv. fascie (vazivový obal, který kryje celý povrch svalu). A abychom výsledky udrželi, je třeba cvičit preventivně dál.

Co ke kurzu potřebuju?

Hlavně potřebujete chuť a motivaci cvičit. Musíte chtít věnovat trochu času jenom sama sobě. Není to sobecké, je to projevem sebelásky a zralosti.

Dále potřebujete počítač nebo telefon s internetovým připojením, abyste se ke kurzu dostaly, Facebook, kde bude podpůrná skupina.

Pokud doma nemáte, tak nějaký olej na maáže a uvolňovací techniky.

Pro koho není cvičení obličejové jógy vhodné?

Pro ty z vás, které trpíte akutním onemocněním nebo infekcí (chřipky, angíny, záněty zubů…atd.), akutním kožním onemocněním, zánětlivým onemocněním obličejových nervů, nemocí lymfatického systému, onemocněním ORL v akutní fázi, neurologickými a duševními poruchami.

Pokud máte problémy s krční páteří, pak je třeba uzpůsobit některé cviky vašemu stavu.

Pokud trpíte chronickým onemocněním a nejste si jisti, jestli je pro vás cvičení obličejové jógy vhodné, pak se nejdříve raději poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Pokud máte zahojené rány na obličeji, krku a dekoltu po zákroku estetické nebo plastické chirurgie, pak se doporučuje začít cvičit až 6 měsíců od provedení zákroku.

Co když kurz nebudu stíhat?

Kurz trvá 6 týdnů , kdy budete dostávat nový obsah. Další 1 týden máte k tomu, abyste dohnaly případný skluz. I během této doby máte mou plnou podporu ve Facebookové skupině a na Zoomu.

Po skončení kurzu budete mít přístup ke kurzu po dobu jednoho roku. Můžete se k němu kdykoliv později vrátit.

Můžu si cvičením ublížit? Přidělat nové vrásky?

Pokud necvičíte správně, pak ano. Díky svým osobním zkušenostem ale vím, kde se nejčastěji dělají chyby. A na to vše vás upozorním. Během kurzu budete přesně vědět, co máte a jak cvičit, abyste si neublížily a nepřidělaly zbytečné vrásky. A pokud si nebudete s něčím jistá, dejte mi vědět a já vám s radostí poradím.

Co když ztratím motivaci cvičit?

Stává se to a i mně se to občas děje. Důležité je vědět, proč jste se do obličejové jógy pustily a čeho chcete dosáhnout. K tomu, aby motivace vydržela co nejdéle a ze cvičení se stala neodmyslitelná součást vašeho denního programu, vám ukážu různé techniky, jak si vybudovat návyk, jak udržet motivaci a disciplínu, díky kterým to bude pro vás snažší vytrvat. A jsem si jistá, že vásledky cvičení tuto motivaci jen porpoří a utuží.  

Co se stane s mým obličejem, když přestanu cvičit obličejovou jógu?

Věřím, že se vám podaří vybudovat si návyk a že nebudete chtít přestat. Pokud se tak i přesto stane, pak se vše postupně vrátí se do původního stavu a stárnutí bude přirozeně pokračovat dál.

Jak se můžu přihlásit?

Stačí kliknout na tlačítko níže. Vyplňte formulář a proveďte platbu. Poté dostanete další informace na váš email. Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné nebo spam. Pokud by vám žádný email nedorazil, ani ve složkách hromadné nebo spam byste ho nenašly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše společně vyřešíme.

Zahrnuje program individuální podporu?

Ano, program zahrnuje individuální komunikaci na emailu, chatu, telefonu nebo v rámci videohovorů. Navíc budete mít moji plnou podporu také uvnitř Facebookové skupiny.

Musím si vyhradit každý den nějaký přesný čas?

Nemusíte. Cvičíte si ve vlastním tempu a v čase, který vyhovuje vám. Pokud se bude konat Zoom call, který bude v určitou hodinu a ta se třeba nebude hodit, bude z něj pořízený záznam, takže o nic nepřijdete.

Máte ještě další otázky?

Pokdu máte ještě další otázky, které jste zde nenalezly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše vám s radostí doplním a objasním.

Co říkají další absolventky kurzu?

Kurz byl velice dobře připravený. Videa byla srozumitelná, vše pěkně vysvětleno a předvedeno. Popis cviků i účinky každého cviku mi pomohly pochopit, proč a jak cvičit. Moc se mi líbil rozpis cviků na každý den. Účinky jsou opravdu znatelné. Mám mnohem méně červených fleků v obličeji, pleť je celkově víc sjednocená. Zmenšily se mi i pytle pod očima. Celkově pleť vypadá víc svěže. Katka jako lektorka mi vyhovuje, mám ráda její styl předávání informací a zkušeností.
Jana Janitová Šulcová
Obchodní poradkyně
Face jógu jsem zařadila do každého dne a baví mě pozorovat, jak se mění nejen můj obličej, ale i držení těla. I moje pleť je projasněná a vyživená. Symetrie, kterou získává můj obličej se promítá i do symetrie v držení těla, v sedě, ve stoje, při chůzi. Techniku každého cviku jsem si díky Katce snadno osvojila a energie i elán, které do každé lekce a videa Katka vkládá jsou jako magnet. Instrukce ke každému cviku jsou přehledně vysvětlené a hlavně na začátku jsou důležitá i připomenutí ohledné postavení a uvolnění ramen a další drobné detaily, které jsou pro správné provedení cviku důležité. Skvělá byla i atmosféra ve skupině a velmi užitečné informace i odpovědi na otázky na zoomu nebo přímo u videí.
Libuše Bučková
Obličejovou jógu jsem nikdy necvičila. V kurzu jsem se naučila mnoho velmi příjemných cviků. Nejen že jsem si protáhla obličej a redukovala tak vrásky, ale i jsem si zarelaxovala a odpočinula. Je to prostě čas jen pro mě a to je velmi příjemné. Musím vyzdvihnout bonusové tipy, kdy po jejich zařazení do mého každodenního života, přišla opravdu rychlá a viditelná změna ve vzhledu mého obličeje. To jsem opravdu nečekala! Do kurzu jsem šla proto, abych si rozšířila obzory, ale za sebe mohu říct, že mě obličejová jóga s Katkou nadchla, dává mi smysl a opravdu funguje 👍 Cvičit budu určitě dál!
Monika Poubová
DobroDilo.cz
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.