obr

JAKÝ TYP KURZU SI VYBRAT?

Kurz Hormonální jógy pro ženy - online

Se svolením Dinah Rodrigues – autorky Hormonální jógové terapie je v současné době možné pořádat online výuku. 

Celou sestavu se tak můžete naučit z pohodlí vašeho domova, ať už jste kdekoliv.

Potřebujete jen připojení k internetu, zařízení s webkamerou (počítač, tablet, mobil,..) a aplikaci Zoom

Všechny lekce jsou vedené naživo – online přes aplikaci Zoom. 

Lekce probíhají v menší skupince, abych vás mohla všechny na obrazovce vidět, navést do pozice, zkontrolovat provedení, případně opravit chyby.

Online kurz zahrnuje:

úvodní individuální konzultaci – zde se seznámíme, probereme váš zdravotní stav, motivaci, zodpovím vaše případné dotazy (dle potřeby)

skupinovou online lekci – zde se naučíte krok za krokem celou sestavu Hormonální jógy včetně antistresových cviků a dechových technik. U každého cviku se zastavíme, vysvětlíme si jeho správné provedení, ukážeme si, na co si dát pozor, zkontrolujeme provedení.

1 opakovací lekci na procvičení celé sestavy, případné zodpovězení vašich dotazů

 

Cena kurzu je 2090,- Kč / osobu (zahrnuje podrobně zpracované studijní materiály, 6h výuky,  individuální konzultaci,  1 online opakovací lekce ZDARMA, motivační balíček pro jednodušší cvičení po skončení kurzu)

 

Máte rádi online výuku? Chcete se naučit se celou sestavu z pohodlí vašeho domova? Vyberte si některý z vypsaných termínů.

Kurz Hormonální jógy pro ženy - živě

Je pro mne opravdu důležité věnovat se pečlivě každé z vás, proto kurzy probíhají ve skupince max. 10 osob.

Nejdříve se naučíme základní techniky Hormonální jógy, pak si postupně osvojíme celou sestavu krok za krokem, včetně antistresových cviků a antistresových dechových technik. Na konci kurzu budete sama prefektně ovládat celou sestavu tak, abyste ji mohla bez obtíží cvičit doma.

Důraz kladu na správné pochopení a provedení cviků! 

Kurz je možné absolvovat buď jako intenzivní jednodenní ( nebo 2denní) nebo měsíční ( vždy 1x týdně po dobu 4 týdnů).

 

Cena kurzu je 3100,- Kč / osobu (zahrnuje podrobně zpracované studijní materiály, 7h výuky, občerstvení na místě, individuální konzultaci,  1 online opakovací lekce ZDARMA, motivační balíček pro jednodušší cvičení po skončení kurzu)

 

Máte rádi atmosféru jógového studia? Sdílení zkušeností s jinými ženami? Přítomnost lektora? Vyberte si některý z vypsaných termínů.

Opakovací lekce Hormonální jógy - online

Tato lekce je vhodná pro ty z vás, které jste již kurz Hormonální jógové terapie pro ženy absolovovaly u mně nebo některé z jiných certifikovaných lektorek.

Vždy vás vidím na obrazovce a můžu tak zkontrolovat provedení cviků, případně opravit chyby.

Můžete si vybrat buď:

JEDNORÁZOVOU LEKCI  tato lekce je vhodná pro ty z vás, které sice cvičíte, ale nejste si jisté správným provedením cviků. Potřebujete zkontrolovat, připomenout cviky po delší odmlce, ujistit se v provedení pozic.

Jedna společná lekce vám úplně postačí.

 

Lekce trvá cca 60 minut, je vedená v rychlejším tempu plynulém tenpu vč. antistresového cviku na konci lekce.

Cena lekce je 350,- Kč.

PRAVIDELNOU LEKCI (objednáte si alespoň 2 tyto opakovací lekce) tato lekce je vhodná  pro ty z vás, které si nejste jisté správným provedením cviků, sestavu jste již dlouho necvičily nebo po absolvování kurzu cvičit vůbec nezačaly a potřebujete si ujasnit správné provedení cviků.

Lekce trvá cca 60 minut a společně se zastavíme nad jednotlivými cviky, upřesníme si jejich správné provedení, odstraníme případné chyby, zodpovíme vaše dotazy.

Cena lekce je 250,- Kč.

 

Chcete si sestavu zopakovat? Upřesnit cviky a jejich provedení? Vyberte si některý z vypsaných termínů. 

Ukázková lekce Hormonální jógy - online

Tato ukázková lekce je vhodná pro ty z vás, které:

jste o Hormonální józe slyšely, přemýšlíte nad ní, ale nejste si jisté, co si pod ní přesně představit

které o Hormonální józe víte, ale nejste si jisté, jestli je vhodná právě pro vás

ráda byste cvičit začala, ale nejste si jistá, jestli cviky zvládnete

Na lekci si: 

povíme, o čem Hormonální jóga je a jak funguje

ukážeme některé cviky ze sestavy.
zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Lekce trvá cca hodinu a cena je 350,- Kč. Pokud se rozhodnete se přihlásit na kurz hormonální jógy, bude vám tato částka z ceny kurzu odečtena.

 

Chcete si být nejdříve jistá, že hormonální jóga je přesně pro vás? Zjistit, o čem je? Vyberte si některý z vypsaných termínů.

Individuální lekce

Pokud vám nevyhovuje žádný z nabízených termínů, preferujete pomalejší tempo a individuálnější přístup,  nechce se vám nikam chodit a chcete se sestavu naučit z pohodlí vašeho domova nebo máte nějaké zdravotní problémy a potřebujete  lekci přizpůsobit vašemu zdravotnímu stavu, napište mi na

jogaprokazdeho@gmail.com

a můžeme se domluvit na individuální lekci.

 

Cena je 1400,- Kč / 60 minut a zahrnuje individuální vedení při výuce celé sestavy přizpůsobené vašim potřebám, podrobné materiály pro domácí cvičení, následné konzultace ohledně správnosti cvičení, zdravotního stavu nebo případných změn, doporučení, jak ještě podpořit účinky cvičení. Pro zvládnutí sestavy je zpravidla potřeba 2 setkání po 120 minutách.

Už víte, jaký typ kurzu je pro vás vhodný? Vyberte si z nabízených termínů.