REFERENCE

Opravdu mě moc těší vaše zprávy a komentáře. Říkají mi,  že to co dělám, má smysl, a já za to nesmírně děkuji!

Věrka M.

Absolvovala jsem s Katkou opakovací lekci Hormonální jógy a bylo to super. Katka byla velmi milá, všechno trpělivě a srozumitelně vysvětlila a nadchla mě pro další cvičení. Dávám 15 * z 10ti 😊

Lucka V.

 Z kurzu hormonální jógy vedeného nesmírně milou, přátelskou a vždy usměvavou lektorkou Katkou Novákovou jsem byla, zejména díky ní, naprosto nadšená! Velké díky Kači!

Petra M.

Moc ráda bych Ti poděkovala za úžasné čtyři týdny, za pohodovou atmosféru, přátelský přístup, profesionální vedení a za novou zkušenost. Přestože jsem na kurz zpočátku dorazila „jen“ z toho důvodu, že mám problémy a chci je řešit, celý ten náš společný měsíc ve mě způsobil vlnu opravdového nadšení a na konci se mi nechtělo loučit. Cvičení jsem si užívala a díky Tobě jsem mu přišla na chuť. Jsi výborná lektorka (a to taky neříkám každému :)! Navíc jsme byly super parta, každá jsme do ní vnesla pohled svého ženského desetiletí (20, 30, 40, 50) a to bylo rozhodně zajímavé a obohacující. Musím říct, že naše cvičební čtvrtky mi budou chybět, vždycky jsem se domů vracela s dobrou náladou, dokonce i přítel žertoval, že je škoda, že nepokračujeme, že to na mě má rozhodně pozitivní vliv 🙂 A co víc… Po posledním cvičení mě v noci dost bolela záda, říkala jsem si, že jsem to s tím cvičením přehnala, ale v pátek jsem se probudila a dostala po několika měsících a vyvolávacích injekcích menstruaci! Sice slabou, ale byla! Takže za mě zázrak a ohromná motivace pokračovat, má to smysl!

Angelika S.
Nikdy jsem nic podobného nezažila. Ono totiž nešlo jen o učení se cviků, ale to co já jsem vnímala, je skupina žen bez konkurence s láskou a s takovým zvláštním ženským spojenectvím. Bylo to pro mě nádherné to zažít. To, jak ženy na začátku povídaly svoje příběhy, proč tam přišly a tak..bylo to pro mě až dojemné. Vedla si to úžasně. Velmi respektujícím způsobem, za to Ti děkuju. Děkuju Ti vůbec za to, že jsem mohla zkusit takový přístup ke svému zdraví. Budu v tom pokračovat. A rozhodně chci na kurz obličejové jogy:) 
Užila jsem si to a hlavně, zažila jsem něco úplně nového a to já miluju! Děkuji ji Ti za to co děláš, myslím, že jsi skvělá.
Denisa Š.

Jóga s Kačkou byl pro mě opravdový zážitek😊 Znám se s Kačkou už delší dobu a jsem moc ráda, že jsem se díky ní naučila zase něco nového a především příjemného nejenom pro moje tělo, ale i mysl. A tímto bych Ti chtěla Kači moc poděkovat za vše, co jsem se díky tobě a sestavě hormonální jógy naučila. Již po měsíci cvičení u sebe vnímám pozitivní změny jako např. větší příval energie, kvalitnější spánek, zkrátka je mi blaženě😊 Kačka dokáže podat jógu nenásilnou, velmi příjemnou formou. Proto dámy, pokud váháte, jógu s Kačkou všem vřele doporučuji!

Jana K.

Moc chválím! Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, i když jsem měla trochu obavy, zda se on-line naučím cvičit správně. Ale Káťa vysvětlovala, kontrolovala :), bylo to úplně v pohodě. Katka je milá, vyzařuje spoustu pozitivní energie, má příjemný hlas.. Takže kurz s ní doporučuji a děkuji!

Lucka Z.
Absolvovala jsem u Katky pozvolný kurz hormonální jógy a musím říct, že to bylo skvělé. Katka je profesionál
a zároveň strašně milá a lidská. Ať každou z nás trápí cokoliv, věřím tomu, že tohle cvičení je tím pravým ořechovým. 🤗😍
Kačka R.

Cvičení hormonální jógy je příjemným spojením lehčích jógových asán a dechu – velmi oživující cvičení, jehož výsledky jsem pocítila velmi brzy. Díky Kačce, která sekvencí asán provádí velmi zkušeně a trpělivě opravuje začátečnické chyby, se sestava dá rychle osvojit. Kurz pod laskavým vedením Katky doporučuji všem ženám! A doporučuji kurz i všem mužům – možná jako dárek pro své partnerky – výsledkem cvičení jejich poloviček nebudou zklamaní ani oni. 

Pavla S.

Pod vedením Katky jsem absolvovala online kurz hormonální jógy. Katku vřele doporučuji. Kurz je veden s upřímnou snahou naučit vše potřebné a ujistit se, že cviky jsou prováděny správně. I komunikace okolo velmi milá a zároveń profesionální. Katka si velmi dobře poradila i v situaci, kdy není možné kurz absolvovat prezenčně, a vše se odehrávalo online. Nemám pocit, že bych tímto způsobem byla o něco ochuzena.

Lucka K.

Chtěla bych poděkovat za moc fajn online opakovačku. I přesto, že jsem tak dlouho předtím necvičila (cca rok a půl), tak tempo bylo dostatečně ,,pozvolné“ na to, abych si zase na všechno vzpomněla. Po skončení opakovací lekce mi sestava připadala jako úplná hračka. Děkuji. 🙂

Magdalena T.

S kurzem hormonální jógy s Katkou jsem byla opravdu spokojená. Katka je skvělá lektorka, všechno nám podrobně vysvětlila, odpovídala na dotazy, navíc je opravdu milá, zkušená a vnímavá a vytváří tak příjemnou atmosféru při cvičení. Její kurzy můžu jen doporučit.

Eliška N.

Kurz hormonální jógy s Katkou byl skvělý, je extrémně vstřícná, nápomocná, ochotná a milá, mohu jedině doporučit 🥰

Kristýna P.

Kačka je moc mila lektorka,snaží se maximálně předat to,co se sama naučila. Oceňuji přístup a děkuji za přínosný kurz,který dále doporučuji 🙂🌸🙏

Denisa N.
Na doporučení jsem se rozhodla pro on-line kurz hormonální jógy a musím říct, že super! Kurz jsem měla možnost absolvovat s paní Katkou Novákovou.
Káťa byla velmi milá, hezky se mi s ní povídalo. U všech cviků mě vysvětlila, k čemu jsou dobré. Předvedla je a kontrolovala, zda je dělám správně.
Já vždycky k těmto věcem byla trochu skeptická, ale díky ní jsem přehodnotila názor. Takže za mě – doporučuji 🙂
Terka K.

Před tímto kurzem jsem nikdy nebyla na józe, měla jsem trochu strach, že nebudu chápat, co mám dělat. Katka je perfektní lektorka, takže mě kurzem provedla s pocitem lehkosti, pohody a nadšením z nových naučených pohybů. Její empatická osobnost vnáší do kurzu příjemnou atmosféru a její trpělivost si poradí i s někým, kdo nemá ponětí, o čem jóga je. Děkuji za společně strávený víkend, který bych si kdykoliv ráda zopakovala 🙂

Domča S.

Musím říct, že mě kurz naprosto nadchl! Katka má velmi milý, lidský a přesto profesionální přístup. Vše perfektně vysvětlí a provede vás cviky tak, že opravdu chápete podstatu a hloubku jejich účinků. Takže ja opravdu vřele doporučuji a už se moc těším na příště.

Zuzka M.
Katka – vysmiata osôbka s dobrou náladou a ochotou vysvetľovať jednotlivé cviky a zopakovat ich, aby technika bola 100% aj pri domácom cvičení.
Víkendový kurz hormonálne jogy prebehol v pohodovej komornej atmosfére. Ďakujem za inšpiráciu a trpezlivosť.
Hanka T.

Katka je úžasná lektorka, vlastně je takovou průvodkyní hormonální jógou. Je starostlivá, milá a přitom precizní. Moc mě její kurz bavil, hodně jsem si zapamatovala a naučila. Určitě vím, že to byl impuls, jak dál naložit s cvičením, životem a posunout se zase někam dál. Díky za všechno H.

Lucka K.

Chtěla bych poděkovat za moc fajn online opakovačku. I přesto, že jsem tak dlouho předtím necvičila (cca rok a půl), tak tempo bylo dostatečně ,,pozvolné“ na to, abych si zase na všechno vzpomněla. Po skončení opakovací lekce mi sestava připadala jako úplná hračka. Děkuji. 🙂

Jana P.
Lektorka Katka je fajn holka s darem předávat cvičení jógy ostatním. Cvičily jsme v příjemném prostředí malého jógového studia https://www.body-studio.cz/.
Víkendový kurz hormonální jógy proběhl v atmosféře pohody a dobré nálady. Katka byla trpělivá a velmi ochotná jednotlivé cviky opakovat, vysvětlovat a individuálně ladit na každé z nás. Moc díky za inspiraci a těším se v budoucnu na další setkání s jógou a s lektorkou Katkou.

Chcete se přidat k mým spokojeným klientkám?

Přihlaste se na kurz hormonální jógy se mnou.