obr

REFERENCE

Opravdu mě moc těší vaše zprávy a komentáře. Říkají mi,  že to co dělám, má smysl, a já za to nesmírně děkuji!

Absolvovala jsem s Katkou opakovací lekci Hormonální jógy a bylo to super. Katka byla velmi milá, všechno trpělivě a srozumitelně vysvětlila a nadchla mě pro další cvičení. Dávám 15 * z 10ti 😊
Věrka Mertová
Z kurzu hormonální jógy vedeného nesmírně milou, přátelskou a vždy usměvavou lektorkou Katkou Novákovou jsem byla, zejména díky ní, naprosto nadšená! Velké díky Kači, kurz byl perfektní!
Lucka Vosecká
Ahoj Katko, moc děkuji za krásné lekce. Mohu jen doporučit. 💗 Moc hezky jsi vše vysvětlila a bylo příjemné se každé pondělí setkat a nastartovat takto příjemně týden. Už teď mi to chybí. 🧘 A kdo váha, tak ať se nebojí a jde do toho! I já váhala, zda to on-line bude dobře fungovat a musím říct, že mě to příjemně překvapilo a předčilo mé očekávání. Katka to umí krásně vysvětlit a bylo příjemné překvapení, že si opravdu dá záležet, aby každý uměl jednotlivé cviky zacvičit opravdu správně a nikam nespěchá. 💚 Za to moc děkuji. A těším se na další spolupráci. 🧘
Denisa Vajsochrová
Nikdy jsem nic podobného nezažila. Ono totiž nešlo jen o učení se cviků, ale to co já jsem vnímala, je skupina žen bez konkurence s láskou a s takovým zvláštním ženským spojenectvím. Bylo to pro mě nádherné to zažít. To, jak ženy na začátku povídaly svoje příběhy, proč tam přišly a tak..bylo to pro mě až dojemné. Vedla si to úžasně. Velmi respektujícím způsobem, za to Ti děkuju. Děkuju Ti vůbec za to, že jsem mohla zkusit takový přístup ke svému zdraví. Budu v tom pokračovat. A rozhodně chci na kurz obličejové jogy:)  Užila jsem si to a hlavně, zažila jsem něco úplně nového a to já miluju! Děkuji ji Ti za to co děláš, myslím, že jsi skvělá.
Jóga s Kačkou byl pro mě opravdový zážitek😊 Znám se s Kačkou už delší dobu a jsem moc ráda, že jsem se díky ní naučila zase něco nového a především příjemného nejenom pro moje tělo, ale i mysl. A tímto bych Ti chtěla Kači moc poděkovat za vše, co jsem se díky tobě a sestavě hormonální jógy naučila. Již po měsíci cvičení u sebe vnímám pozitivní změny jako např. větší příval energie, kvalitnější spánek, zkrátka je mi blaženě😊 Kačka dokáže podat jógu nenásilnou, velmi příjemnou formou. Proto dámy, pokud váháte, jógu s Kačkou všem vřele doporučuji!
Denisa Šipláková
HR manager
Absolvovala jsem u Katky pozvolný kurz hormonální jógy a musím říct, že to bylo skvělé. Katka je profesionál a zároveň strašně milá a lidská. Ať každou z nás trápí cokoliv, věřím tomu, že tohle cvičení je tím pravým ořechovým.
Lucka Zlatohlávková
Ke Kurzu hormonální jógy jsem se dostala na doporučení známé a velmi mě zaujal. Katka je neskutečně milá, profesionální a zároveň lidská. Kurz probíhá v malé skupině a je tedy dostatek prostoru pro kontrolu provedení cviků. Velmi jsem si ten čas užila a rozhodně všem doporučuji! Eva
Eva Skřivanová
Absolvovala jsem u Katky pozvolný kurz hormonální jógy a musím říct, že to bylo skvělé. Katka je profesionál a zároveň strašně milá a lidská. Ať každou z nás trápí cokoliv, věřím tomu, že tohle cvičení je tím pravým ořechovým.
Magda Šmídová
Moc ráda bych Ti poděkovala za úžasné čtyři týdny, za pohodovou atmosféru, přátelský přístup, profesionální vedení a za novou zkušenost. Přestože jsem na kurz zpočátku dorazila "jen" z toho důvodu, že mám problémy a chci je řešit, celý ten náš společný měsíc ve mě způsobil vlnu opravdového nadšení a na konci se mi nechtělo loučit. Cvičení jsem si užívala a díky Tobě jsem mu přišla na chuť. Jsi výborná lektorka (a to taky neříkám každému :)! Navíc jsme byly super parta, každá jsme do ní vnesla pohled svého ženského desetiletí (20, 30, 40, 50) a to bylo rozhodně zajímavé a obohacující. Musím říct, že naše cvičební čtvrtky mi budou chybět, vždycky jsem se domů vracela s dobrou náladou, dokonce i přítel žertoval, že je škoda, že nepokračujeme, že to na mě má rozhodně pozitivní vliv 🙂 A co víc... Po posledním cvičení mě v noci dost bolela záda, říkala jsem si, že jsem to s tím cvičením přehnala, ale v pátek jsem se probudila a dostala po několika měsících a vyvolávacích injekcích menstruaci! Sice slabou, ale byla! Takže za mě zázrak a ohromná motivace pokračovat, má to smysl!
Petra Macourková
Katka je úžasná lektorka, vlastně je takovou průvodkyní hormonální jógou. Je starostlivá, milá a přitom precizní. Moc mě její kurz bavil, hodně jsem si zapamatovala a naučila. Určitě vím, že to byl impuls, jak dál naložit s cvičením, životem a posunout se zase někam dál. Díky za všechno H.
Hanka Tomíčková
O kurzu Hormonální jógy jsem přemýšlela delší dobu, jsem nadšená, že to byl krok správným směrem. Katka byla úžasná lektorka, chápavá, milá a vstřícná. Doporučila bych ji všemi deseti a jsem ráda, že u ní můžu pokračovat dál v Klubu absolventů. Cvičení s ní bylo zábavné, vše ochotně vysvětlila, se vším poradila a ještě na člověka přenesla svou příjemnou a pozitivní energii. Moc děkuji a jsem vděčná!:)
Míša Brusenbauch
Katka je úžasná lektorka, vlastně je takovou průvodkyní hormonální jógou. Je starostlivá, milá a přitom precizní. Moc mě její kurz bavil, hodně jsem si zapamatovala a naučila. Určitě vím, že to byl impuls, jak dál naložit s cvičením, životem a posunout se zase někam dál. Díky za všechno H.
Domča Schneiderová
Zahradní architektka
Kurz hormonální jógy s Katkou byl skvělý, je extrémně vstřícná, nápomocná, ochotná a milá, mohu jedině doporučit 🥰
Eliška Ehrenbergerová
Wim Hof Method Instructor
Po letech necvičení HJ jsem se rozhodla znovu začít, jen jsem si nepamatovala přesné provedení cviků. Na online opakovací lekci jsem měla možnost si vše v klidu znovu projít a vyzkoušet, Katka kontrolovala správné provedení cviků a trpělivě odpovídala na mé dotazy. To vše s úsměvem na tváři a dobrou náladou 🙂 "Opakovačka" naprosto naplnila mé očekávání a lektorku můžu jen doporučit!
Kristýna Horáčková
Moc chválím! Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, i když jsem měla trochu obavy, zda se on-line naučím cvičit správně. Ale Káťa vysvětlovala, kontrolovala :), bylo to úplně v pohodě. Katka je milá, vyzařuje spoustu pozitivní energie, má příjemný hlas.. Takže kurz s ní doporučuji a děkuji!
Jana
Měsíční online kurz Hormonální jógy s Katkou byl naprosto výborný. Katka je velice všímavá a milá lektorka, která má vše výborně připravené, zakládá si na jasném pochopení cviků a je schopna je výborně korigovat i v online formě. Velice si cením jejího přátelského a zároveň profesionálního přístupu, výborné komunikace již při domlouvání kurzu a přátelské atmosféry, kterou během kurzu přirozeně vytvářela. Díky!
Anna Augustinová
Lektorka jógy
Cvičení hormonální jógy je příjemným spojením lehčích jógových asán a dechu - velmi oživující cvičení, jehož výsledky jsem pocítila velmi brzy. Díky Kačce, která sekvencí asán provádí velmi zkušeně a trpělivě opravuje začátečnické chyby, se sestava dá rychle osvojit. Kurz pod laskavým vedením Katky doporučuji všem ženám! A doporučuji kurz i všem mužům - možná jako dárek pro své partnerky - výsledkem cvičení jejich poloviček nebudou zklamaní ani oni. Kačko, ještě jednou děkuji, kurz doporučuji dále, sama doufám, že se ještě někdy a někde uvidíme.
Kačka Rijerkerk

Chcete se přidat k mým spokojeným klientkám?

Přihlaste se na kurz hormonální jógy se mnou.