obr

Miluji citát: „Do míst, kam stojí za to dojít, žádné zkratky nevedou“

Pomáhám ženám, které vnímají změny ve svém těle, ale i v obličeji, dostat se zpět do formy a zpomalit stárnutí. Díky tomu se cítit vyrovnaně a v pohodě a vypadat svěže a mladistvě.

Od jakživa mě baví jakýkoliv sport…nějaký pohyb…akce. Dělá mi radost, přináší uspokojení, potěšení, zásobuje mě šťastnými hormony :).

K józe jsem se dostala už před mnoha lety, ale tenkrát mě moc nezaujala…byla jsem tehdy něco jako králíček duracelík a potřebovala jsem něco akčního, dynamického, prostě něco, kde se můžu pořádně vybít. A lekce, na kterou jsem se tehdy vydala, byla naprostý opak.

JÓGA TO ALE NEVZDALA 🙂

a před několika lety mi zase vstoupila do cesty a tentokrát si mě naprosto omotala kolem malíčku 🙂 

 

HATHAJÓGA mi ulevila od dlouholetých bolestí zad, pomáhá mi zmírnit kulatá záda, která mám od dětství díky Sheuermannově chorobě a každý den mě odměňuje malými pokroky v podobě zdravějšího, pružnějšího a pevnějšího těla. Zároveň dodává mému životu klid, vyrovnanost a vnitřní pohodu. Fičím na vlně radosti a pohody 🙂

HORMONÁLNÍ JÓGA mě naprosto fascinovala tím, s čím vším vám umí pomoct a ulevit. Ale co je naprostá bomba…. už po pár cvičení jsem mohla sama na sobě vidět bezprostřední neuvěřitelné účinky. A to vás nakopne a motivuje jako blázen. Navíc jsem přesvědčená, že mi Hormonální jóga pomohla dočkat se vytouženého děťátka (můj příběh si můžete přečíst ZDE).

 

Uchvátilo mě, že Hormonální jóga dokáže ulevit spoustě ženám od různých nepříjemných pocitů a projevů hormonální nerovnováhy.

Proto jsem se rozhodla stát certifikovanou lektorkou Hormonální jógy a pomocí této úžasné metody pomáhat dalším ženám, aby se cítily zdravé, svěží, plné energie, spokojené, prostě aby podpořily své zdraví a celkovou pohodu a vůbec nádherně rozkvetly.

 

A zprávy od žen, se kterými jsem mohla cvičit a které mi píší, že za nějakou dobu cvičení otěhotněly nebo po dlouhých letech mohou vysazovat léky na léčbu štítné žlázy nebo že je manžel prostě jen pochválil, jak svěže a mladě vypadají, mě pak utvrzují v tom, že to co dělám, má smysl a já za to nesmírně děkuji!

 

OBLIČEJOVÁ JÓGA mě zbavila bolesti. Možná to vypadá, že obličejová jóga je dnes IN, všude najdete spousty videí legračních pozic.
Ale já ji vnímám trošku jinak…tak nějak komplexněji…protože vím, že dokáže nejen omladit a osvěžit obličej, zjemnit vrásky, ale také ulevit od bolesti a napětí, které tak často právě ve tváři a čelisti máme.
 
Před lety jsem se jednoho dne probudila a zjistila, že mi nejde otevírat pusu. Navštívila jsem několik doktorů, ale nikdo nevěděl, co mi je. Až jsem narazila na obličejovou jógu. Naučila jsem se díky ní vnímat svoje svaly v obličeji, zjistit, kde mám napětí a kde to bolí, jak to napětí uvolnit a zbavit se bolesti, jak svaly posílit a vypracovat.
 
Přišla jsem na to, co stálo za mou bolestí…a jako bonus za to všechno cvičení a masáže jsem si všimla toho, jak je moje pleť mladistvější a zářivější… A proto učím obličejovou jógy, protože si přeji, aby tyto změny vnímaly i ostatní ženy a cítile se krásně a svěže. 
 

Miluju to, co dělám, mám radost z toho, že mám možnost dělat to, co mě baví, co má smysl a dělá radost i druhým. Děkuji za to!