obr

INDIVIDUÁLNÍ DIAGNOSTIKA

Dopřejte si individuální komplexní diagnostiku vaší tváře.

Získejte návod, jak účinně a efektivně pečovat a starat se o váš obličej.  Naučte se ověřené techniky, které vám zajistí mladistvou, zářivou a zdravou pleť. Konkrétní řešení šité na míru právě vám, které prokrví tvář, účinně podpoří vitalitu vaší pleti a zpevní kontury celého obličeje. 

Znáte ten pocit, když se rozhodnete, že se začnete věnovat sami sobě, pečovat o vaši pleť, ale najednou zjistíte, že nevíte, jak na to?

Pátráte po internetu, nacházíte spousty článků, videí, ale z toho množství informací cítíte spíš zmatek a únavu, protože nevíte, co je vhodné právě pro vás?

Jak byste se cítili, kdybyste

přesně věděli, v jakém stavu je vaše pleť, co jí škodí a chybí?

uměli definovat své nevědomé návyky a spolu s mimikou si je začali uvědomovat a pracovat na jejich odstranění?

získali návod, jak správně a efektivně pečovat o vaši pleť?

se naučily ověřené techniky, díky kterým by vaše pleť opět získala svěžest, jas a mladistvý vzhled?

znali konkrétní účinné cviky na jednotlivé partie vašeho obličeje, díky kterým se zbavíte mračivky, povislých víček, výrazných nosoretek nebo dvojité brady?

Pak si dopřejte individuální komplexní diagnostiku vaší pleti a dosáhněte vytoužené změny.

Díky individuální diagnostice získáte

analýzu vašeho obličeje na základě zaslané fotografie.

doporučení, na jaké nevědomé návyky a mimiku se zaměřit, aby se vrásky zjemnily nebo zmizely i bez cvičení

tipy a rady, jak správně pečovat o vaši pleť, ale i celé tělo.
návrh, které partie cvičit, aby výsledek byl co nejlepší.
znalosti o tom, co která vráska znamená a s čím její tvorba souvisí.
návrh pro vás účinných řešení na ozdravení celého organismu, a tím i vaší pleti. 
konkrétní a srozumitelné kroky k vašemu novému já.
 

a jako bonus

k tomu ještě ZÁZNAM z této individuální diagnostiky, díky kterému budete mít stále k dispozici všechna doporučení, cviky a tipy.

Co o diagnostice říkají ženy, které si jí už dopřály?

Nejprve jsem absolvovala kurz O pár let mladší s obličejovou jógou. Zde jsem se seznámila se spoustou cviků, které jsem postupně zkoušela. Nicméně jsem necvičila, jak bych měla, protože cviků je hodně a já jsem si nebyla jistá, které bych měla nejvíc cvičit. Potom jsem měla možnost absolvovat individuální diagnostiku, kde se Katka pověnovala mým největším problémům v obličeji. Vše mi ukázala názorně na mojí fotce. A potom jsme prošly jednotlivé problematičtější partie a konkrétní cviky, které by mi na tu oblast doporučila. Vše mi nejdřív ukázala a vysvětlila. Pak nechala zacvičit cvik mě. Když bylo potřeba, vše dovysvětlila nebo upozornila na chyby. Poradila mi také další uvolňující techniky, které obličeji prospějí. Po této individuální hodině jsem se do obličejové jógy pořádně opřela, cvičím cviky dle doporučení. Podle nálady si doplním i další cviky i z kurzu a výsledky se dostavují!
Maruška Lubínková

Úžasná proměna Marušky – posuďte sami!

Obličejovou jógu mi doporučila moje kosmetička. Úplně náhodou jsem natrefila na Katku a jsem za to opravdu ráda - Katka je sympatická, lidská a nedělá z ničeho vědu. Vše vysvětluje stručně, jasně a pochopitelně a cvičení hezky odsýpá. Super bylo sezení s Katkou, kdy mi doporučila cviky přímo pro mě, to jsem si opravdu moc užila a doteď z toho těžím 😊. Moc oceňuji i její pozitivní přístup. Cvičení s Katkou můžu určitě doporučit - hlavně všem ženám, které třeba nemají moc času, ale zároveň se chtějí starat o svůj vzhled i jinak než jen kosmetikou .
Michaela Šuleřová
Děkuji Katce za konzultaci obličejové jógy. Byla to informacemi nadupaná půlhodinka, Katka vysvělila cviky v souvislostech, poslala mi záznam, abych se kdykoliv mohla ke cvikům vrátit. Doporučuji.
Zuzka Vistrová
Angličtina se Zuzkou

Jak diagnostika probíhá?

Na základě vaší fotografie (foto zepředu, z obou stran) připravím detailní rozbor vaší tváře spolu s konkrétními a srozumitelnými kroky, co a jak dělat

Navrhnu vám konkrétní cviky a ověřené techniky, spolu s vysvětlením základních pravidel, jak cvičit, na co si dát pozor, jak ještě podpořit účinky obličejové jógy 

Domluvíme si termín offline/online hovoru (cca hodina), kde vám vše detailně vysvětlím, ukážu cviky, společně si je procvičíme, vše vysvětlíme, budete se moct na cokoliv zeptat

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Kolik zaplatíte?

Cena za individuální komplexní diagnostiku je 1400,- Kč. Fajnová cena za konkrétní návod, jak se starat o svoji pleť, jak a jaké partie procvičovat, jaké techniky používat, abyste získali opět mladistvou, zářivou a svěží tvář. Co na to říkáte?

Pokud tedy chcete:

znát konkrétní návod, cviky, techniky, jak omladit a osvěžit vaši tvář,

získat návod a doporučení připravené vám konkrétně na míru

zbavit se povislých víček, otoků pod očima

zjemnit mračivku, linie na čele

zbavit se hlubokých nosoretních rýh, povadlých koutků úst

odtranit dvojitou bradu a povislý krk

 

pak využijte  této možnosti a objednejte si individuální diagnostiku tváře.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zaujala vás tato nabídka? Chcete omladit a rozzářit vaši pleť? Cítit se lépe? 

Nebo se ještě potřebujete na něco zeptat?

Napište mi na jogaprokazdeho@gmail.com, s radostí vám vše zodpovím.