obr

7denní jarní online výzva 

🌷"JARNÍ OMLAZENÍ S OBLIČEJOVOU JÓGOU"🌷

Zjemněte vrásky v obličeji a získejte mladistvější a zářivější obličej.

Máte již viditelné vrásky, objevují se vám kruhy pod očima? Máte zapadlé, malé oči

Padají vám víčka, máte povislé tváře, krk nebo dvojitou bradu?

Váš obličej vypadá unavený, smutný, bez energie, bez svěžesti?

A hlavně chcete s tím něco dělat?

pak je tato výzva určená právě vám!

Zkuste se na chvíli zastavit a představit si….

jak byste se cítily, kdybyste

vyhladily vrásky na čele, zbavily se mračivky, vrátily vašemu obočí symetrii?

zjemnily nosoretní rýhy, vyplnily líčka, a tím pozvedly celý obličej?

odstranily vrásky kolem úst, dodaly rtům plnost a svěží zdravou barvu, radostný výraz, symetrický tvar?

již neměly dvojitou bradu a povadlý krk?

navrátily vašemu obličeji pevné a jasné kontury, ještě více rozzářily a omladily svoji tvář?

Líbí se Vám ten pocit?

Pokud ano, pak neváhejte a přihlaste se do 🌷 7denní jarní online výzvy ZDARMA „JARNÍ OMLAZENÍ S OBLIČEJOVOU JÓGOU“🌷 a naučte se nejen cviky, ale i další úžasné techniky, díky kterým zjemníte vrásky v obličeji a omladíte váš obličej. Přivítejte jaro s novým obličejem. 🌷

Jak bude výzva probíhat?

Výzva začíná v pondělí 27.3. a bude se konat ve speciální FB skupině.

Každý den bude zveřejněno 1 video s trochou teorie a pak video nebo živé vysílání , kde budeme rovnou cvičit (nebojte, nezabere víc než 10 minut). A ukážeme si prakticky, že obličejová jóga se dá cvičit opravdu všude 🙂

K dispozici budete mít pracovní listy k danému tématu.

Každý den večer budu ve skupině odpovídat na vaše dotazy.

V pondělí 3.4.  v 17:30 se potkáme na živém setkání přes Zoom, kde přidám další tipy a zajímavosti, jak ještě podpořit účinky obličejové jógy a kde také budu odpovídat na veškeré vaše dotazy. 

Proč se přihlásit do 🌷 7denní jarní online výzvy - Jarní omlazení s obličejovou jógou?🌷

Cvičení jen pár minut denně

Uvidíte, že vám cvičení nezabere moc času. Videa s teorií jsou krátká –  můžete poslouchat třeba při vaření, řízení, nebo jiných aktivitách… Praktická cvičení jsou krátká, ale účinná.

 

Hodně obsahu, který vás opravdu překvapí

Díky této výzvě se dozvíte spousty informací nejen o obličejové józe. Pokud již obličejovou jógu cvičíte, tak získáte další tipy, jak docílit maximálních výsledků v co nejkratším čase.  Obličejová jóga totiž opravdu funguje, pokud se cvičí pravidelně, ale hlavně správně 😉

 

Návyk, který vám změní život

Žijeme v uspěchané době…neustálé úkoly, povinnosti, pořád, něco, co musíme zařídit, udělat, vyřešit. A často nám nezbývá čas na sebe. Díky této výzvě jednoduše zařadíte do svého dne pár minut, které budou patřit jen vám – chvilka pro sebe, malé zastavení, díky kterému načerpáte novou energii, chytnete nový vítr pro váš život.

 

Viditelné výsledky

Pokud budete cvičit opravdu poctivě a správně, již po týdnu uvidíte změny ve vaší tváři. 

 

Podpora po celou dobu výzvy

Ptát se můžete kdykoli a na cokoli, můžete sdílet svoje pocity ze cvičení, konzultovat případné nejasnosti, na vše s radostí odpovím, vše s radostí vysvětlím.

 

TAK CO, JDETE DO TOHO?

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji si Katka Nováková a obličejovou jógu jsem studovala 6 měsíců u Fumiko Takatsu, světově proslulé učitelky Face Yogy a tvůrkyně metody Face Yoga Method.

 

Předávám tuto její metodu s radostí a hrdostí, protože z vlastní zkušenosti vím, že dokáže nejen omladit a osvěžit obličej, zjemnit vrásky, ale také ulevit od bolesti a napětí, které tak často právě ve tváři a čelisti máme.
Dodá vám radost, uzdravení a sebelásku.

Přivítejte jaro s novou energií, mladistvou a zářivou tváří.

Kurz byl velice dobře připravený. Videa byla srozumitelná, vše pěkně vysvětleno a předvedeno. Popis cviků i účinky každého cviku mi pomohly pochopit, proč a jak cvičit. Moc se mi líbil rozpis cviků na každý den. Účinky jsou opravdu znatelné. Mám mnohem méně červených fleků v obličeji, pleť je celkově víc sjednocená. Zmenšily se mi i pytle pod očima. Celkově pleť vypadá víc svěže. Katka jako lektorka mi vyhovuje, mám ráda její styl předávání informací a zkušeností.
Jana Janitová Šulcová
Obchodní poradkyně
Face jógu jsem zařadila do každého dne a baví mě pozorovat, jak se mění nejen můj obličej, ale i držení těla. I moje pleť je projasněná a vyživená. Symetrie, kterou získává můj obličej se promítá i do symetrie v držení těla, v sedě, ve stoje, při chůzi. Techniku každého cviku jsem si díky Katce snadno osvojila a energie i elán, které do každé lekce a videa Katka vkládá jsou jako magnet. Instrukce ke každému cviku jsou přehledně vysvětlené a hlavně na začátku jsou důležitá i připomenutí ohledné postavení a uvolnění ramen a další drobné detaily, které jsou pro správné provedení cviku důležité. Skvělá byla i atmosféra ve skupině a velmi užitečné informace i odpovědi na otázky na zoomu nebo přímo u videí.
Libuše Bučková
Obličejovou jógu jsem nikdy necvičila. V kurzu jsem se naučila mnoho velmi příjemných cviků. Nejen že jsem si protáhla obličej a redukovala tak vrásky, ale i jsem si zarelaxovala a odpočinula. Je to prostě čas jen pro mě a to je velmi příjemné. Musím vyzdvihnout bonusové tipy, kdy po jejich zařazení do mého každodenního života, přišla opravdu rychlá a viditelná změna ve vzhledu mého obličeje. To jsem opravdu nečekala! Do kurzu jsem šla proto, abych si rozšířila obzory, ale za sebe mohu říct, že mě obličejová jóga s Katkou nadchla, dává mi smysl a opravdu funguje 👍 Cvičit budu určitě dál!
Monika Poubová
DobroDilo.cz