Co je Hormonální jógová terapie?

Hormonální jógová terapie nebo také Hormonální jóga je přirozenou terapií, která byla vytvořena pro ženy všech věkových kategorií s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.

 

Tato nerovnováha je spojená s určitými symptomy, které trápí téměř každou ženu. Díky tomu, že Hormonální jóga vyrovnává – zvyšuje hladinu hormonů, nepříjemné projevy spojené se sníženou hladinou postupně mizí, až se i v některých případech úplně ztratí.

 

Tento neuvěřitelný účinek má Hormonální jóga proto, že se jedná o ucelenou  sestavu speciálních cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií.

Součástí jsou také antistresové dechové techniky a antistresové cviky, které vám pomohou se zklidnit v jakékoliv situaci. 

Autorkou Hormonální jógy je brazilka DINAH RODRIGUES (93 let), světově známá a uznávaná jogínka a terapeutka. Sestavu vytvářela přibližně 20 let a vše pečlivě konzultovala nejen s uznávanými jogíny, ale i s předními lékaři a terapeuty. Účinky cvičení a vliv Hormonální jógy pak ještě potvrdila v několika vědeckých studiích.

 

Hormonální jóga je omlazující technikou, která podpoří váš celkový zdravotní stav. Zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší vaši postavu, vlasy, nehty, posílí imunitu, štítnou žlázu. Prostě takový kouzelný elixír zdraví a mládí!

 

A tato dáma je toho opravdu důlazem!