Opravdu mě moc těší vaše zprávy a komentáře. Říkají mi,  že to co dělám, má smysl a já za to nesmírně děkuji!

Věrka M.

Absolvovala jsem s Katkou opakovací lekci Hormonální jógy a bylo to super. Katka byla velmi milá, všechno trpělivě a srozumitelně vysvětlila a nadchla mě pro další cvičení. Dávám 15 * z 10ti 😊

Lucka V.

 Z kurzu hormonální jógy vedeného nesmírně milou, přátelskou a vždy usměvavou lektorkou Katkou Novákovou jsem byla, zejména díky ní, naprosto nadšená! Velké díky Kači!

Jana K.

Moc chválím! Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila, i když jsem měla trochu obavy, zda se on-line naučím cvičit správně. Ale Káťa vysvětlovala, kontrolovala :), bylo to úplně v pohodě. Katka je milá, vyzařuje spoustu pozitivní energie, má příjemný hlas.. Takže kurz s ní doporučuji a děkuji!

Denisa Š.

Jóga s Kačkou byl pro mě opravdový zážitek😊 Znám se s Kačkou už delší dobu a jsem moc ráda, že jsem se díky ní naučila zase něco nového a především příjemného nejenom pro moje

tělo, ale i mysl. A tímto bych Ti chtěla Kači moc poděkovat za vše, co jsem se díky tobě a sestavě hormonální jógy naučila.

Již po měsíci cvičení u sebe vnímám pozitivní změny jako např. větší příval energie, kvalitnější spánek, zkrátka je mi blaženě😊

Kačka dokáže podat jógu nenásilnou, velmi příjemnou formou. Proto dámy, pokud váháte, jógu s Kačkou všem vřele doporučuji!

Pavla

Pod vedením Katky jsem absolvovala online kurz hormonální jógy. Katku vřele doporučuji. Kurz je veden s upřímnou snahou naučit vše potřebné a ujistit se, že cviky jsou prováděny správně. I komunikace okolo velmi milá a zároveń profesionální. Katka si velmi dobře poradila i v situaci, kdy není možné kurz absolvovat prezenčně, a vše se odehrávalo online. Nemám pocit, že bych tímto způsobem byla o něco ochuzena.

Denisa N.
Na doporučení jsem se rozhodla pro on-line kurz hormonální jógy a musím říct, že super! Kurz jsem měla možnost absolvovat s paní Katkou Novákovou.
Káťa byla velmi milá, hezky se mi s ní povídalo. U všech cviků mě vysvětlila, k čemu jsou dobré. Předvedla je a kontrolovala, zda je dělám správně.
Já vždycky k těmto věcem byla trochu skeptická, ale díky ní jsem přehodnotila názor. Takže za mě – doporučuji 🙂
Domča S.

Musím říct, že mě kurz naprosto nadchl! Katka má velmi milý, lidský a přesto profesionální přístup. Vše perfektně vysvětlí a provede vás cviky tak, že opravdu chápete podstatu a hloubku jejich účinků. Takže ja opravdu vřele doporučuji a už se moc těším na příště.

Terka K.

Před tímto kurzem jsem nikdy nebyla na józe, měla jsem trochu strach, že nebudu chápat, co mám dělat. Katka je perfektní lektorka, takže mě kurzem provedla s pocitem lehkosti, pohody a nadšením z nových naučených pohybů. Její empatická osobnost vnáší do kurzu příjemnou atmosféru a její trpělivost si poradí i s někým, kdo nemá ponětí, o čem jóga je. Děkuji za společně strávený víkend, který bych si kdykoliv ráda zopakovala 🙂

Hanka T.

Katka je úžasná lektorka, vlastně je takovou průvodkyní hormonální jógou. Je starostlivá, milá a přitom precizní. Moc mě její kurz bavil, hodně jsem si zapamatovala a naučila. Určitě vím, že to byl impuls, jak dál naložit s cvičením, životem a posunout se zase někam dál. Díky za všechno H.

Zuzka M.
Katka – vysmiata osôbka s dobrou náladou a ochotou vysvetľovať jednotlivé cviky a zopakovat ich, aby technika bola 100% aj pri domácom cvičení.
Víkendový kurz hormonálne jogy prebehol v pohodovej komornej atmosfére. Ďakujem za inšpiráciu a trpezlivosť.
Jana P.
Lektorka Katka je fajn holka s darem předávat cvičení jógy ostatním. Cvičily jsme v příjemném prostředí malého jógového studia https://www.body-studio.cz/.
Víkendový kurz hormonální jógy proběhl v atmosféře pohody a dobré nálady. Katka byla trpělivá a velmi ochotná jednotlivé cviky opakovat, vysvětlovat a individuálně ladit na každé z nás. Moc díky za inspiraci a těším se v budoucnu na další setkání s jógou a s lektorkou Katkou.
Kristyna P.

Kačka je moc mila lektorka,snaží se maximálně předat to,co se sama naučila. Oceňuji přístup a děkuji za přínosný kurz,který dále doporučuji 🙂🌸🙏