Opravdu mě moc těší vaše zprávy a komentáře. Říkají mi,  že to co dělám, má smysl a já za to nesmírně děkuji!

Denisa Š.

Jóga s Kačkou byl pro mě opravdový zážitek😊 Znám se s Kačkou už delší dobu a jsem moc ráda, že jsem se díky ní naučila zase něco nového a především příjemného nejenom pro moje

tělo, ale i mysl. A tímto bych Ti chtěla Kači moc poděkovat za vše, co jsem se díky tobě a sestavě hormonální jógy naučila.

Již po měsíci cvičení u sebe vnímám pozitivní změny jako např. větší příval energie, kvalitnější spánek, zkrátka je mi blaženě😊

Kačka dokáže podat jógu nenásilnou, velmi příjemnou formou. Proto dámy, pokud váháte, jógu s Kačkou všem vřele doporučuji!

Pavla

Pod vedením Katky jsem absolvovala online kurz hormonální jógy. Katku vřele doporučuji. Kurz je veden s upřímnou snahou naučit vše potřebné a ujistit se, že cviky jsou prováděny správně. I komunikace okolo velmi milá a zároveń profesionální. Katka si velmi dobře poradila i v situaci, kdy není možné kurz absolvovat prezenčně, a vše se odehrávalo online. Nemám pocit, že bych tímto způsobem byla o něco ochuzena.

Denisa N.
Na doporučení jsem se rozhodla pro on-line kurz hormonální jógy a musím říct, že super! Kurz jsem měla možnost absolvovat s paní Katkou Novákovou.
Káťa byla velmi milá, hezky se mi s ní povídalo. U všech cviků mě vysvětlila, k čemu jsou dobré. Předvedla je a kontrolovala, zda je dělám správně.
Já vždycky k těmto věcem byla trochu skeptická, ale díky ní jsem přehodnotila názor. Takže za mě – doporučuji 🙂
Domča S.

Musím říct, že mě kurz naprosto nadchl! Katka má velmi milý, lidský a přesto profesionální přístup. Vše perfektně vysvětlí a provede vás cviky tak, že opravdu chápete podstatu a hloubku jejich účinků. Takže ja opravdu vřele doporučuji a už se moc těším na příště.

Zuzka M.
Katka – vysmiata osôbka s dobrou náladou a ochotou vysvetľovať jednotlivé cviky a zopakovat ich, aby technika bola 100% aj pri domácom cvičení.
Víkendový kurz hormonálne jogy prebehol v pohodovej komornej atmosfére. Ďakujem za inšpiráciu a trpezlivosť.
Terka K.

Před tímto kurzem jsem nikdy nebyla na józe, měla jsem trochu strach, že nebudu chápat, co mám dělat. Katka je perfektní lektorka, takže mě kurzem provedla s pocitem lehkosti, pohody a nadšením z nových naučených pohybů. Její empatická osobnost vnáší do kurzu příjemnou atmosféru a její trpělivost si poradí i s někým, kdo nemá ponětí, o čem jóga je. Děkuji za společně strávený víkend, který bych si kdykoliv ráda zopakovala 🙂

Hanka T.

Katka je úžasná lektorka, vlastně je takovou průvodkyní hormonální jógou. Je starostlivá, milá a přitom precizní. Moc mě její kurz bavil, hodně jsem si zapamatovala a naučila. Určitě vím, že to byl impuls, jak dál naložit s cvičením, životem a posunout se zase někam dál. Díky za všechno H.

Jana P.
Lektorka Katka je fajn holka s darem předávat cvičení jógy ostatním. Cvičily jsme v příjemném prostředí malého jógového studia https://www.body-studio.cz/.
Víkendový kurz hormonální jógy proběhl v atmosféře pohody a dobré nálady. Katka byla trpělivá a velmi ochotná jednotlivé cviky opakovat, vysvětlovat a individuálně ladit na každé z nás. Moc díky za inspiraci a těším se v budoucnu na další setkání s jógou a s lektorkou Katkou.
Kristyna P.

Kačka je moc mila lektorka,snaží se maximálně předat to,co se sama naučila. Oceňuji přístup a děkuji za přínosný kurz,který dále doporučuji 🙂🌸🙏