Opravdu mě moc těší vaše zprávy a komentáře. Říkají mi,  že to co dělám, má smysl a já za to nesmírně děkuji!

Domča
5/5

Musím říct, že mě kurz naprosto nadchl! Katka má velmi milý, lidský a přesto profesionální přístup. Vše perfektně vysvětlí a provede vás cviky tak, že opravdu chápete podstatu a hloubku jejich účinků. Takže ja opravdu vřele doporučuji a už se moc těším na příště.

Zuzka
5/5
Katka vysmiata osôbka s dobrou náladou a ochotou vysvetľovať jednotlivé cvikly zopakovat aby technika bola 100% aj pri domácom zvičení.
Víkendový kurz hormonálne jogy prebehol v pohodovej komornej atmosfére. Ďakujem za inšpiráciu a trpezlivosť
Terka
5/5

Před tímto kurzem jsem nikdy nebyla na józe, měla jsem trochu strach, že nebudu chápat, co mám dělat. Katka je perfektní lektorka, takže mě kurzem provedla s pocitem lehkosti, pohody a nadšením z nových naučených pohybů. Její empatická osobnost vnáší do kurzu příjemnou atmosféru a její trpělivost si poradí i s někým, kdo nemá ponětí, o čem jóga je. Děkuji za společně strávený víkend, který bych si kdykoliv ráda zopakovala 🙂

Hanka T.
5/5

Katka je úžasná lektorka, vlastně je takovou průvodkyní hormonální jógou. Je starostlivá, milá a přitom precizní. Moc mě její kurz bavil, hodně jsem si zapamatovala a naučila. Určitě vím, že to byl impuls, jak dál naložit s cvičením, životem a posunout se zase někam dál. Díky za všechno H.

Jana P.
5/5
Lektorka Katka je fajn holka s darem předávat cvičení jógy ostatním. Cvičily jsme v příjemném prostředí malého jógového studia https://www.body-studio.cz/.
Víkendový kurz hormonální jógy proběhl v atmosféře pohody a dobré nálady. Katka byla trpělivá a velmi ochotná jednotlivé cviky opakovat, vysvětlovat a individuálně ladit na každé z nás. Moc díky za inspiraci a těším se v budoucnu na další setkání s jógou a s lektorkou Katkou.
Kristyna
5/5

Kačka je moc mila lektorka,snaží se maximálně předat to,co se sama naučila. Oceňuji přístup a děkuji za přínosný kurz,který dále doporučuji 🙂🌸🙏