obr

 

 

28denní program pro 

ČELIST A OBLAST KRKU

Rychlé, každodenní sestavy, které díky kterým se zbavíte povadlého krku, dvojité brady a zpevníte ochablou čelist.

Po 28 dnech kurzu

Rozpoznáte všechny špatné návyky, které mohou ovlivnňovat vzhled vaší brady a čelisti.

Uvolníte fyzické a emocionální napětí pomocí jemného tlaku konečků prstů.

Posílíte svaly, zvednete kontury obličeje, a tím změníte váš vzhled.

Toto mohou být i vaše výsledky

Before after neck
chin2
neck

Přestaňte ztrácet čas a vstupte do 28denního programu pro ČELIST A OBLAST KRKU, kde se naučíte nejen cviky, ale i jiné úžasné techniky, díky kterým docílíte vysněné změny.

Během kurzu budete

odstraňovat dvojitou bradu a rýsovat oblast čelisti

zpevňovat povislý krk

pracovat na odstraňování návyků, které Vám přidělávají nechtěné vrásky.

Zbavte se dvojité brady a povislého krku!

Díky tomu, že trávíme stále více času na mobilních zařízeních, konzumujeme přebytečné množství cukru v naší stravě a gravitaci, která nás neustále táhne k zemi, se nám stále častěji a mnohem dříve, než by muselo, objevuje povislý čelist a krk.

A právě díky obličejové józe dokážeme oblast čelisti a krku krásně zpevnit.

Uvnitř kurzu najdete

Videa se sestavami na 28 dní

Srozumitelné lekce cviků zaměřených na oblast čelisti a krku s vysvětlením, jaké svaly se zapojují, jak cviky správně provádět a na co si dát pozor. 

Rozpisy cviků na každý den

Na každý den budete mít k dispozici přesný rozpis cviků, jak jdou po sobě. Rozpis si můžete stáhnout v pdf a také vytisknout, abyste mohly lépe sledovat váš pokrok.

Tahák do kabelky

Kartičky s popisem cviků a jejich provedením ke stažení v pdf a tisku vám usnadní cvičení kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nebudete u počítače nebo nebudete mít u sebe telefon.

Jako bonus získáte ještě

10 minutová péče o pleť

Ukážu vám postupy, jak si vyrobit doma pleťovou masku nebo peeling na obličej, jak si dopřát domácí wellness a tolik potřebný relax.

Jednoduchá meditace pro zklidnění

Naučíte se zklidňující techniky, které uvolní napětí a odstraní stres. Relaxujte, vizualizujte a uvolněte se pomocí ranní a večerní řízené meditace. Ideální pro začátečníky!

tejpy krk

Tejpování tváře pro ještě lepší výsledek

Ukážeme si, jak tejpovat tváře, abychom zjemnili nosoretky nebo marionetky.

Jak bude kurz probíhat?

Všechna videa a další materiály najdete v členské sekci na webu. 

Videa budou obsahovat krátké sestavy cviků a budou zaměřena na oblast čelisti a krku. Díky tomu, jak je naše tělo dokonale propojené, uvidíte, že ovlivníte nejen oblast čelisti a krku, ale mnohem více. Zaměříme se na to, jaké svaly se v dané oblasti nacházejí, co tuto oblast ovlivňuje, jak správně cvičit, abychom docílily maximálního výsledku, jak uvolnit napětí a jak podpořit orgány, které se v této oblasti nacházejí.

Přístup ke všem materiálům budete mít po dobu jednoho roku. Po dokončení 4 týdnů se tak můžete k videím vracet, kdykoliv budete chtít a vybrat si to, co budete v danou chvíli nejvíce potřebovat.

Kdy kurz začne?

Do kurzu můžete vstoupit kdykoliv během roku a hned se pustit do cvičení. Je to tedy opravdu na vás…..

Tak na co čekat?

 

Jaká je cena kurzu?

Cena tohoto 28denního programu je 1540 Kč.

Za tuto cenu získáte dovednosti, jak uvolnit napětí ve tváři, posílíte svaly, pozvednete tváře, koutky úst, dodáte vaší tváři symetrii, omladíte a vyhladíte pleť.

Získáte radost a nové sebevědomí díky tomu, jaké úžasné změny ve vaší tváři docílíte. 

Co díky kurzu získáte?

neck1

Pozvednete kontury obličeje.

chin

Zbavíte se dvojité brady a zpevníte povislý krk.

corners and face

Vaše tvář získá svěží, zářivý a mladistvý vzhled. Její vzhled bude ve vašich rukou, protože budete vědět, jak na to.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji si Katka Nováková a obličejovou jógu jsem studovala 6 měsíců u Fumiko Takatsu, světově proslulé učitelky Face Yogy a tvůrkyně metody Face Yoga Method.

 

Předávám tuto její metodu s radostí a hrdostí, protože z vlastní zkušenosti vím, že dokáže nejen omladit a osvěžit obličej, zjemnit vrásky, ale také ulevit od bolesti a napětí, které tak často právě ve tváři a čelisti máme.
Dodá vám radost, uzdravení a sebelásku.

Máte ještě nějaké další otázky?

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

Každá jsme jiná a i náš obličej může na cvičení reagovat různě. Někdo vidí a cítí výsledky po pár dnech, někomu to trvá pár měsíců, každopádně pokud budete opravdu pravidelně cvičit, výsledky nejen uvidíte, ale i pocítíte změnu!

Jak často musím cvičit?

Je to stejné jako s jakýmkoliv jiným sportem nebo aktivitou. Pokud budete cvičit tak, že se jednou za čas utavíte, tak nejen, že výsledky neuvidíte, ale můžete si i ublížit. Lepší je cvičit méně, ale pravidelně každý den. Lepších 5 minut denně než hodina týdně.

Nejsem na cvičení moc stará?

Nikdy není pozdě začít cvičit.  Naše tělo si totiž do konce života uchovává elasticitu měkkých tkání, a když začneme cvičit a s tkáněmi pohybovat, začínají se regenerovat a obnovovat všechny jejich vrstvy. Aktivuje se také funkce orgánů, které s danými oblastmi tváře souvisejí. Vaše pleť se oživí, omladí a viditelně zpevní.

Co když ještě žádné vrásky na obličeji nevidím?

Nejste. Pokud zatím nevidíte ve tváři žádné vrásky, i tak má cvičení smyl, protože cvičení je prevencí toho, aby to tak ještě dlouho zůstalo.

Navíc i mladý člověk ve věku 20 – 30 let může mít různé deformace ve tváři, mnoho asymetrických prvků, které jsou příčinou kožních onemocnění i alergií, pigmentací, které nás mohou pak potkat v pokročilejším věku. 

Jak to, že vrásky cvičením mizí?

Vrásky, které již máte, se vyplní zpevněnými svaly. Obličejová jóga uvolňuje napětí ve tváři, ale i celém těle a intenzivně posiluje všechny svalové partie tak, aby svaly zvedly ochablé tváře, povislá horní víčka, rozvolnily tzv. fascie (vazivový obal, který kryje celý povrch svalu). A abychom výsledky udrželi, je třeba cvičit preventivně dál.

Co ke kurzu potřebuju?

Hlavně potřebujete chuť a motivaci cvičit. Musíte chtít věnovat trochu času jenom sama sobě. Není to sobecké, je to projevem sebelásky a zralosti.

Dále potřebujete počítač nebo telefon s internetovým připojením, abyste se ke kurzu dostaly, Facebook, kde bude podpůrná skupina.

Pokud doma nemáte, tak nějaký olej na masáže a uvolňovací techniky.

Pro koho není cvičení obličejové jógy vhodné?

Pro ty z vás, které trpíte akutním onemocněním nebo infekcí (chřipky, angíny, záněty zubů…atd.), akutním kožním onemocněním, zánětlivým onemocněním obličejových nervů, nemocí lymfatického systému, onemocněním ORL v akutní fázi, neurologickými a duševními poruchami.

Pokud máte problémy s krční páteří, pak je třeba uzpůsobit některé cviky vašemu stavu.

Pokud trpíte chronickým onemocněním a nejste si jisti, jestli je pro vás cvičení obličejové jógy vhodné, pak se nejdříve raději poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Pokud máte zahojené rány na obličeji, krku a dekoltu po zákroku estetické nebo plastické chirurgie, pak se doporučuje začít cvičit až 6 měsíců od provedení zákroku.

Co když kurz nebudu stíhat?

Kurz trvá 6 týdnů a každý týden je zaměřený na jednu oblast vaší tváře. 

Poté, co si kurz celý projdete, budete mít k němu přístup po dobu jednoho roku. Můžete se tak ke kurzu kdykoliv později vrátit. Vybrat si oblasti, které potřebujete řešit, cvičit vaše oblíbené cviky.

Můžu si cvičením ublížit? Přidělat nové vrásky?

Pokud necvičíte správně, pak ano. Díky svým osobním zkušenostem ale vím, kde se nejčastěji dělají chyby. A na to vše vás upozorním. Během kurzu budete přesně vědět, co máte a jak cvičit, abyste si neublížily a nepřidělaly zbytečné vrásky. A pokud si nebudete s něčím jistá, dejte mi vědět a já vám s radostí poradím.

Co když ztratím motivaci cvičit?

Stává se to a i mně se to občas děje. Důležité je vědět, proč jste se do obličejové jógy pustily a čeho chcete dosáhnout. Můžete si vytvořit něco jako „vizuální“ kotvu, která Vám budestále připomínat, proč jste se do cvičení pustila a co chcete docílit.  

Co se stane s mým obličejem, když přestanu cvičit obličejovou jógu?

Věřím, že se vám podaří vybudovat si návyk a že nebudete chtít přestat. Pokud se tak i přesto stane, pak se vše postupně vrátí se do původního stavu a stárnutí bude přirozeně pokračovat dál.

Jak se můžu přihlásit?

Stačí kliknout na tlačítko níže. Vyplňte formulář a proveďte platbu. Poté dostanete další informace na váš email. Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné nebo spam. Pokud by vám žádný email nedorazil, ani ve složkách hromadné nebo spam byste ho nenašly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše společně vyřešíme.

Zahrnuje program individuální podporu?

Program nezahrnuje individuální komunikaci na emailu, chatu, telefonu nebo v rámci videohovorů. 

Musím si vyhradit každý den nějaký přesný čas?

Nemusíte. Cvičíte si ve vlastním tempu a v čase, který vyhovuje vám. Pokud se bude konat Zoom call, který bude v určitou hodinu a ta se třeba nebude hodit, bude z něj pořízený záznam, takže o nic nepřijdete.

Máte ještě další otázky?

Pokdu máte ještě další otázky, které jste zde nenalezly, napište mi na: jogaprokazdeho@gmail.com a vše vám s radostí doplním a objasním.

Co říkají další absolventky kurzu?

Kurz byl velice dobře připravený. Videa byla srozumitelná, vše pěkně vysvětleno a předvedeno. Popis cviků i účinky každého cviku mi pomohly pochopit, proč a jak cvičit. Moc se mi líbil rozpis cviků na každý den. Účinky jsou opravdu znatelné. Mám mnohem méně červených fleků v obličeji, pleť je celkově víc sjednocená. Zmenšily se mi i pytle pod očima. Celkově pleť vypadá víc svěže. Katka jako lektorka mi vyhovuje, mám ráda její styl předávání informací a zkušeností.
Jana Janitová Šulcová
Obchodní poradkyně
Face jógu jsem zařadila do každého dne a baví mě pozorovat, jak se mění nejen můj obličej, ale i držení těla. I moje pleť je projasněná a vyživená. Symetrie, kterou získává můj obličej se promítá i do symetrie v držení těla, v sedě, ve stoje, při chůzi. Techniku každého cviku jsem si díky Katce snadno osvojila a energie i elán, které do každé lekce a videa Katka vkládá jsou jako magnet. Instrukce ke každému cviku jsou přehledně vysvětlené a hlavně na začátku jsou důležitá i připomenutí ohledné postavení a uvolnění ramen a další drobné detaily, které jsou pro správné provedení cviku důležité. Skvělá byla i atmosféra ve skupině a velmi užitečné informace i odpovědi na otázky na zoomu nebo přímo u videí.
Libuše Bučková
Obličejovou jógu jsem nikdy necvičila. V kurzu jsem se naučila mnoho velmi příjemných cviků. Nejen že jsem si protáhla obličej a redukovala tak vrásky, ale i jsem si zarelaxovala a odpočinula. Je to prostě čas jen pro mě a to je velmi příjemné. Musím vyzdvihnout bonusové tipy, kdy po jejich zařazení do mého každodenního života, přišla opravdu rychlá a viditelná změna ve vzhledu mého obličeje. To jsem opravdu nečekala! Do kurzu jsem šla proto, abych si rozšířila obzory, ale za sebe mohu říct, že mě obličejová jóga s Katkou nadchla, dává mi smysl a opravdu funguje 👍 Cvičit budu určitě dál!
Monika Poubová
DobroDilo.cz
Moc bych ti chtěla poděkovat za krásny kurz Obličejové jogy. Prošla i procvičila jsem ho celý, i když to cvičeni jsem občas trochu flakala. 🙂 Organizace kurzu byla bezvadná . Tvoje lekce jsou hrozně příjemné, krásně komunikuješ, vysvětluješ, předvádíš, opravdu máš velmi příjemný projev. Cviky jsou ve směs také příjemné 🙂
Kamila Hazdrová
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.